1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[p47] Wild-Stoper Gaming Server

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga Doarti, 12 Qershor 2010.

 1. Doarti

  Doarti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  177
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  Pershendetje pe prezantoj edhe un serverin tim :)

  Emri i serverit: .:: Wild-Stoper Gaming Server ::.
  IP serverit: 78.111.78.83
  Port: 27015
  Playera: 32
  Kryesori i Serverit: NKP
  Pingu/LLag : Llag sma merr menja po provone , Ping mu mrrin 120 si ne KPS si ktu se rrjetin e kom tkeq :D

  Po ashtu kush rrin aktiv Qkepmi Admina+VPS.
  Try IT.
   

Shpërndaje faqen

Loading...