1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[P47]&[P48] Jakovars Public Server

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga AstronauT, 13 Qershor 2011.

 1. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Emri Serverit : Jakovars Public Server
  Ip e Serverit : 83.169.13.99
  Port:27015
  Max Player: 32
  Protocol : 47/48
  Anticheat : Off
  GameTracker Link : <a class="postlink" href="http://www.gametracker.com/server_info/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.gametracker.com/server_info/</a> ... .18:27000/
  Head Admin : As & GooXMann.# & Know1nG
  Llag : 20 - 40
  Headadmin: contact [email protected]

  Per me marr admins kontakto ne add ose folim ne sv folni me kta per admins As & GooXMann.# & Know1nG
  admins qysh me marr shtini 5 vet rri aktiv merr admins ajt met mira
   
 2. ALB-TEAM1

  ALB-TEAM1 Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  urimme bro me srw. suksese
   
 3. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 4. SoCool

  SoCool Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
  suksesee
   
 5. AstronauT

  AstronauT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16

Shpërndaje faqen

Loading...