1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[p47+48] ..:: Ferizaji Catch Server ::..

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga acceeppT. =)., 31 Korrik 2010.

 1. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  Emri serverit : ..:: Ferizaji Catch Server ::..
  Ip e serverit : 89.238.185.205
  port :27015
  Protocol : 47+48
  Ping/Llag : provoe wet
  sXe : off
  by acceeppT. =). and pR|nd|
   
 2. BeSSiaN

  BeSSiaN Anëtar

  Postimet:
  16
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Bone me sXe se futin cheats shume lojtar edhe nuk te hin ma kerkush ne server.
   
 3. acceeppT. =).

  acceeppT. =). Anëtar Aktiv

  Postimet:
  363
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  16
  sbesoj qe wyn ktu sXe pasi catch :|
   

Shpërndaje faqen

Loading...