1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pervoje perfekte me @immortal.boy i shita disa monedha virtuale dhe morra pagesen cash diten tjeter. Te dy te verifikuar keshtu qe asnje problem. Pim dhe nje kafe u njofem.

  PS: Meqe ka lidhje me shit/blerje atehere doja te beja nje koment per keta antaret qe postojne shitje pa plotesuar kushtet. Ku eshte qellimi nese stafi thjesht e mbyll temen dhe gjith informacioni eshte i dukshem ? Mendoj se keto tema duhen edituar ose fshire krejtesisht nga DB.
   
  Poshnjari, enneaa, immortal.boy dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  908
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pajtohem plotsisht me @DarKr0x
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  @boom3rang siq po shifet ktu po shkon me tnjofshum un antar jom nket forum qe 10 vite edhe antar qe mas shumti aktiv jom edhe sa muj ju ndihmoj free njerzit edhe njerzve qe ju kom shit ktu kan shkru qe kan pas pervoj te mir me mu po siq duket ju spi merrni parasysh kto se kerkush ktu n'forum mos me meritu verification badge un e meritoj mendimi jem osht po nejse....
   
  dardanvu dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 4. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pershendetje fitim, jo aspak nuk eshte e vertet qe ketu shkon met njofshem, spaku kete gje nuk e kemi toleruar qe nga fillimi, problemi qendron ne ate qe stafi duhet manualisht mi shiku pervojen e secilit anetare ne veqanti, dhe meqe jan shtuar pervojat e mira, disi me paska ikur emri yte, dhe para se te bej kete postim, njehere u vertetova ne ato pervoja pozitive dhe pastaj po e shkuar kete postim, ne nderkohe ta vendosa edhe ty kete badge, si anetare i verifikuar(besuar) ne itshqip, dhe shpresoj nuk do ta keqperdoresh as ti por as ndonjeri nga shitesit e verifikuar...

  E meriton, dhe e gzofsh :D
   
  immortal.boy dhe FitimKurteshi pëlqejnë postimin.
 5. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  Faliminderit po bash qudi mvike un si antar i vjeter edhe nuk ka dit qe nuk jam aktiv ka 3 ose 4 her nditje nket forum sepse ketu i kam msu hapat e par e gjdo gje rreth teknologjis e ja di per nder e faliminderim po ashtu kam ndihmu shum persona edhe kam ble kam shit e nuk e kisha tikun mvike qudi mendova qe edhe ktu shkon met njofshum me pas shok adminin per verifikim po prap se prap te faliminderoj e shpresoj qe nuk do e keqperdori per besimin qe ma dhat flm...
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 6. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pervoje teper pozitive me antarin @clusterphys i kam verifikuar nje ads, pagesen direkt e ka kryer, nje miku im i ka kryer dhe nje mini dizajn e ka kryer direkt pagesen. Mendoj antar qe behen bashkpunime pa frike.
   
  boom3rang, enneaa dhe clusterphys pëlqejnë postimin.
 7. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  921
  Pëlqimet:
  290
  Pikë nga trofetë:
  93
  flm vella, dhe ti je shum trusted :) per te gjith ata qe duan sherbime nga immortal.boy ta bejn pa merak se nuk humbasin asnje cent :D
   
  boom3rang, emimer dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 8. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoje teper pozitive me antarin @chuppacabra i kam blere 2 fan page , teper korrekt , se pari ja kam be pagesen pastaj mi ka dorezuar fan page. Beni bashkpunime me kete anetare pa frike ...
  Me te mira !
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 9. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  34
  Pikë nga trofetë:
  38
  faleminderit edhe ty vlla per besimin e cdo t’mire
   
  albani99 pëlqen postimin.
 10. Nozzge

  Nozzge Anëtar Aktiv

  Postimet:
  354
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Prevoj pozitive gjate ndrrimit me antarin @Omerr
   
  Omerr pëlqen postimin.
 11. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  faleminderit vlla edhe nga ana jote qe u tregove shum i besushem edhe pse i pate gjith gjerat ne dore :) Respekte per antaret si ky me larte . @Nozzge
   
  Nozzge pëlqen postimin.
 12. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  164
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoje shume e mire me antarin @GameOver , pijtem kafe e u njoftum edhe i bleva nji faqe , mandej u tregu shume korrekt mbasi u ndame me e hjeke vetin prej page owner mbasi kish harru sa kishim qene ule edhe une edhe ai :)
   
  enneaa, GameOver dhe boom3rang pëlqejnë postimin.
 13. GameOver

  GameOver Anëtar i Njohur

  Postimet:
  580
  Pëlqimet:
  223
  Pikë nga trofetë:
  73
  @NANO Faliminderit Shume Edhe Prej Teje.
   
  enneaa dhe NANO pëlqejnë postimin.
 14. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  54
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervoj pozitive kam pas edhe me antarin @M.L kum ble fb accounta dhe jam nda i knaqur!
   
 15. VerifiedUsers Overlay
  Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,933
  Pëlqimet:
  1,044
  Pikë nga trofetë:
  343
  Përvojë pozitive me @immortal.boy . I shita një Adsense. Pagesa ishte korrekte.
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 16. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  @Poshnjari sic e cilesoi antari me larte, poshnjari me kaloi adresen nje dit perpara dukeqene se jam shites i verifikuar dhe une sot i kryeva pagesen, gjithcka shkoi perfekt, jua sygjeroj si shites.
   
  emimer dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 17. An0nGh0st

  An0nGh0st Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  pse nuk bojka me postu un ndonje shitje ?
   
 18. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  228
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sepse je antar i ri duhet te lexosh rregulloren
   
  Blerim R. pëlqen postimin.
 19. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Pervoje pozitive me antarin @H!TM3N. Antari ne fjale me dergoi pagesen para duke qene se un jam shites i verifikuar , gjithcka shkoi perfekt.

  P.s shuma e blerjes ishte 350Euro.
   
  Last edited: 6 Janar 2020
  DailyTeCh, Aureli AK, Poshnjari dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 20. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  908
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  Faleminderit vella, esht knaqesi kur ka kesi besueshmeri mes njerzve, e falenderoj edhe itshqip per mundsin
   
  Universal, emimer, boom3rang dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...