1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  38
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku eshte problemi , nuk po e shoh , Mos eshte fshehur pas deres???
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Si duket juve po ju duket pune humori ktu me antart dhe ndjeksit e kesaj teme ?

  Po shihet qarte se tani ju jeni marr vesh disi dhe po mundoheni te fitoni pik pozitive ketu.

  Ndersa une publikisht po ju jap pik negative qe te dyve sa i perket "Shitjeve dhe Blerjeve mes antarve",por nese vazhdoni edhe njehere me kso temash dhe kesi humori do te perjashtoheni pergjithmone.

  Shpresoj qe gjith antart te shohin se sa serioz jeni nese ata kan dashur te bashkepunojne me juve.

  Ky Diskutim mbyllet ketu,dhe ju lutna mos e zgjatni me shume dhe mos dilni jasht temes ( kjo vlene per te gjithe jo vetem per ju dy ) .
   
  Da Dimy, Erooniti, boom3rang dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 3. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kadal pak se nuk muj mu kon ON tan diten ne forum edhe sa i perket temes krejt qasaj qka e kom shkrujt as 1% ska qen hajgare edhe nuk jam marr vesh me kerkon.
  Ky tipi qe as emrin spo du mja permen osht MASHTRUES edhe pike. Qysh e pat edhe vet spi konvenon me qu bisrden deri ne fund tash thot qe hajgare, un krejt seriozisht e kam. Skam kohe me bo hajgare.
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  583
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ok pasi @Avioni i duket "hajgare",shkojme me nje perjashtim edhe besoj qe tani e kupton qe nuk kemi pse te qeshim.
   
  chuppacabra dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 5. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Faleminderit shume per mirekuptimin, thash un i kam edhe krejt bisedat qe osht nevoja mi publiku ama s’besoj qe ja vlen se po shihet
   
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  ca tipi ky antari @Avioni :eek::p:p hahaha
   
 7. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  535
  Pëlqimet:
  41
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pervoje teper perfekte besoj me antarin me te besueshem ne forum @M.L kemi ber nderim te grupit me fanpage
   
 8. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  790
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ahaaha ska lidhje vlla edhe pse pak je tut e di kur mke jap page per her te par hahahahah, mos ta nin
   
 9. armends

  armends Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  13
  Pervoj e mire me antarin @phoenix ne blerje te bitcoin. Faleminderit edhe nje here.
   
  phoenix pëlqen postimin.
 10. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,565
  Pëlqimet:
  647
  Pikë nga trofetë:
  243
  Faleminderit ty per besimin , ke dergu pagesen para se me i pranu bitcoinat.
   
  armends pëlqen postimin.
 11. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  532
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pervoj e mir me antarin @gjevor blejta nje grup nje fanpage dhe nje fb acc ja dergova parat me dha grupin dhe gjerat tjera dhe ishte shum i shpejt dhe i sakt :)
   
  gjevor pëlqen postimin.
 12. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Faleminderit vlla, fjalet me te mira kam dhe per ty i nderuar. Te uroj suksese. Tani per te tjeret ka ngelur vetem nje fanpage 42k, nje grup 7k 99% USA, 7 profile 5k friends dhe 2 profile 2k friends. Keta 2k jane 90% USA.
   
 13. emimer

  emimer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  216
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoje perfekte me anetarin @liridon.h per blerjen e nje iptv, korrekt, i sakte dhe i durueshem ne lidhje me pagesen qe bera.
  2 dit ka qe i kam ble iptv dhe deri tani jam i knaqur me linjen, te shohim ne vazhdim
   
 14. liridon.h

  liridon.h Anëtar

  Postimet:
  38
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  23
  faliminderit vlla besoj qe dote jesh i knaqun me sherbimin dhe jam mir njohes per besimin tuaj.
   
  emimer pëlqen postimin.
 15. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  141
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervoje shume t'mire dhe pozitive me @gjevor . Gjithqka qysh jemi marr vesh ka ndodh, krejt n'rregull, e meriton nje BIG UP haha. Faleminderit @gjevor (Y)
   
  gjevor pëlqen postimin.
 16. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Shume faleminderit @chuppacabra per BIG UP-in . Shume korrekt dhe ti ke qene me pagesen. Ti gezosh.
   
  chuppacabra pëlqen postimin.
 17. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,481
  Pëlqimet:
  2,073
  Pikë nga trofetë:
  448
  Anetari @gjevor fiton verification badge ne itshqip, te shpresojme qe nuk do ta keqperdore.
   
  gjevor pëlqen postimin.
 18. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  880
  Pëlqimet:
  275
  Pikë nga trofetë:
  93
  me @enneaa kam pasur disa here pune, dhe mi ka kryer perfekt, djale i besushem dhe me njohuri :D
   
  enneaa pëlqen postimin.
 19. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  167
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit @clusterphys , dhe ti me pagesat ke qene korrekt! :)
   
 20. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Shume faleminderit itshqip. Absolutisht qe nuk do keqperdoret. Mua me ndihmon kjo pasi shume persona nuk kane besim.
   

Shpërndaje faqen

Loading...