1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,248
  Pëlqimet:
  189
  Pikë nga trofetë:
  183
  Pervoj perfekte me antarin @ArditS kam nderin qe blejta Host per 1 vit nga ky antar jam i kenaqur nuk po kam problem sa i perket Host te faliminderoj @ArditS
   
 2. Factory

  Factory Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  ketu ne kete forum eshte nje antar qe quhet @The.Naim / kujdesni prej tij ..eshte mashtrues...me mire mos blini ose mos shisni tek ai. une sapo i humba 50 euro prej mashtrimit te tij
   
 3. ahmet123

  ahmet123 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  qfar blejte ose shite prej tij ?
   
 4. Factory

  Factory Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  Eshte faji vetem i joti.
  Forumi nuk i ka rregullat kot. Ky person eshte antar i ri dhe nuk mund te shesi ne forum. Nuk e kuptoj pse i ke besuar.
   
 6. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ky pra eshte nje shembull qe ekzistojne njerez te lig ne forum.Per deri sa nuk jane te aft te kene perfitime te ndershme ateher ju mbetet te fitojne me vjedhje.

  Besoj se ky antar e dine qe ska qa kerkon me ne kete forum.

  Cdo te mire
   
  ahmet123 pëlqen postimin.
 7. Factory

  Factory Anëtar

  Postimet:
  19
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  une e pesova...i bej thirje te gjithe antareve qe te tregojne shume kujdes.

  une atij i kam lene Zotin
   
 8. argjent_

  argjent_ Anëtar

  Postimet:
  48
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  33
  tradhtite ne ems shqiptareve kan egzistu nder shekuj dhe do jen ende prezent per at ka ra besimi nder njerz
   
  Factory, wolf_mc12 dhe ahmet123 pëlqejnë postimin.
 9. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Lekosta pëlqen postimin.
 10. NorMan

  NorMan Anëtar Aktiv

  Postimet:
  365
  Pëlqimet:
  39
  Pikë nga trofetë:
  38
  @FitimKurteshi me kete person kom pase pervoje tmire dhe meriton verified account ne itshqip um ka ndihmu shum rreth instant krejt mi ka rregullu edhe eshte njeri i besushum i sinqert qashtu qysh um ka than um ka dal ! Flm shum vlla
   
  Factory, emimer, DailyTeCh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 11. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  38
  Sot pata një një përvojë të shkëlqyeshme me anëtarin @dns , dhe gjithçka shkoi në rregull, dërgova pagesën e mori dhe më dha grupin në kohë, pa asnjë problem.
   
  dns pëlqen postimin.
 12. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  @Avioni MASHTRUES !!!
  Biles ju kisha lut me fshi krejt prej forumit, mu deshti me m'mashtru me ma dhon ni tjeter fanpage kishe me bo ndrim a dul krejt e kunderta, plus un dola ferr kurgjo nuk preka as pw nuk i ndrova bile edhe tash thot kthema faqen, a bile as faqen origjinalin nuk ma dha po ni tjeter fake profile..
   
  Avioni pëlqen postimin.
 13. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  @chuppacabra ose Almir Rexhepi mashtrues
  Ti me vodhe fanpagen 28K dhe me bere block
  Do te gjej Mr. Almir Rexhepi do te vij edhe ne shtepi mos u merakos
   
  Last edited: 26 Nëntor 2017
 14. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  @Avioni ateher pse nuk e raportuat por prite deri sa ky te raportoj juve ?

  Stafi nuk perzihet ne marreveshjet e juaja,por jeni te lire ti publikoni faktet ne menyre qe edhe antart tjere t'i shohin mashtruesit poe edhe stafi te ndermarr masat e nevojshme.
   
 15. chuppacabra

  chuppacabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  145
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  38
  Fjala ka qen me ndru https://www.facebook.com/SamsungOfficial01 ( faqja e ktij ) me https://www.facebook.com/MobilePhoneUpdates ( faqja ime ), e ky tipi ma dha s'pari userin edhe pw-n ama krejt gabimisht, qe nafak e kom fotografu edhe fanpage t'cilen ma ka dhan ( https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.ne...=968d29da170d6b8a0c9d645ea808f003&oe=5A1D0651 ). Qysh pe shifni ska shanc mu kon e njejta, e tash ky m'kerconhet ka me t'ardh n'Shkup bla bla kthema faqen me 28K, a un as 1 notification s'ja kom kshyr bile e le me ndru naj pw e me ja vjedh.
  Po qe hajt kisha ja vjedha, po qka me vjedh fanpage me 0 likes e kurgjo n'ta ?
  Un muj mi publiku biseda 1 ka 1 qysh kan fillu prej n'forum e deri sot n'mengjes qe m'boni ADD ( me fake account ) qka kena fol, po s'besoj qe osht nevoja se po shihet qe osht ni mashtrus i madh edhe pse nuk mujti me m'mashtu me ma mar faqen. PEACE
  P.S e kam ala e-mailin edhe pw-n e ktij fake profili qe ma dha kishe osht fanpage i duhun, po s'po du me publiku ( edhe nashta ja ka ndru pw dej tash )
   
  Avioni dhe Pleurat pëlqejnë postimin.
 16. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  publikoi bisedat nga fillimi deri ne fund dhe thuaj adimn te me beje ban pergjithmon ne formum
   
 17. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  @Pleurat P.s. ishte nje shaka deshem te rrisnim numrin e postimeve dhe likeve ktu te forumi. LOL:p:p:p
   
  Last edited: 26 Nëntor 2017
 18. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  585
  Pikë nga trofetë:
  343
  @chuppacabra @Avioni

  Jam ne pritje te konfirmimit se a keni bere shaka ! Shpresoj qe do ta konfirmoni shume shpejte...
   
  Avioni pëlqen postimin.
 19. Avioni

  Avioni Anëtar Aktiv

  Postimet:
  229
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Nje shaka e bukur besoj
  @chuppacabra beje edhe 1 post te shtohen nr i posteve ,shpejt.
  Naten e mire dhe gjume te embel
  Edited. P.S. @chuppacabra i duhen edhe 5 like per me bo nje shitje
   
 20. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,567
  Pëlqimet:
  1,292
  Pikë nga trofetë:
  358
  @Avioni perderisa u be problem duhet sqaruar cdo gje mos na bej si i shkathet.
   

Shpërndaje faqen

Loading...