1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoj perfekte pata edhe une sot me antarin @Begginer
  Personi nfjal ke shum korrekt dhe i durueshum

  Mendoj se u ndame te dy te kenaqur
  Vouch!
   
  Begginer pëlqen postimin.
 2. Begginer

  Begginer Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Po, cdo gje ka shku sipas marreveshjes. Vouch per Pjeter Budin
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 3. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Pervoje perfekte me immortal.boy me ka kry sherbim per regjistrim te domainit, punen e ka kry menihere.. Faleminderit shume vouch for @immortal.boy
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 4. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoje te mir pata sot edhe me @nehat.nella
  Mendoj se qdo gje shkoi mir...

  "Shit-Blerja kishte te bente me Bitcoin, dhe u krye Live ne Prishtine"
   
 5. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoj te mir edhe me
  @Gentipr

  Poashtu edhe me kete qdo gje shkoi mir "Sipas meje"

  (Shit-Blerja kishte te bente me Bitcoin, dhe u krye Live ne Prishtine)
   
 6. nehat.nella

  nehat.nella Anëtar

  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sot u takova me @Pjeter.B Live ne Prishtine, dhe patem nje varveshje e cila u realizua shume mire, besoj qe 2 palet u ndame te kanaqur. Pervoja ishte e mire me kete antar dhe besoj qe do te kemi edhe te tjera ne te ardhmen. Fjala eshte per shit-blerje te BTC..

  Sent from my HT6 using Tapatalk
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 7. Lodvald

  Lodvald Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,216
  Pëlqimet:
  621
  Pikë nga trofetë:
  258
  Shites shum i mire hera e 10 qe po blej nga netari @gjevor , kam blere grupe facebook-u edhe fanpage me qmime shum shum te arsyeshme , munsisht grupet i ka krijuar edhe rrit ne moment

  + ja vlen me u permend se members-at e grupev ne fjale ishin 90% usa edhe shum aktiv dmth njerez sak jo bota :) (me pak fjal ja vlen me i ble)

  ju sygjeroj kush deshiron me ble grupe te drejtohet tek ai .
   
  gjevor pëlqen postimin.
 8. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
 9. Gentipr

  Gentipr Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  18
  Blerje te bitcoin nga antari @Pjeter.B, gjithqka shkoi shume mire dhe korrekt. Ju sugjeroj dhe tjerve kush ka nevoj per bitcoin.
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 10. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Konfirmoj dealin dhe si gjithmone big vouch per DarKr0x, mos hezitoni te shisni bitcoinat tek ai! Bleresi me i sigurt ne forum!
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 11. VerifiedUsers Overlay
  FitimKurteshi

  FitimKurteshi Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,230
  Pëlqimet:
  184
  Pikë nga trofetë:
  183
  isarama siq po duket ke harruar me cek edhe emrin tim sepse edhe prej meje ke ble e ske pas problem a po jo ??
   
 12. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  Gabim Me na Fal se edhe prej @FitimKurteshi kom ble fanpage flm edhe prej teje
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 13. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  105
  Pikë nga trofetë:
  73
  edhe un kom ble fanpage nga @FitimKurteshi eshte I besueshem dhe e meriton te mar verifikim
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 14. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  694
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Një pervoj 1 vjecare me antarin @FitimKurteshi , duke bashkpunuar dhe duke bler grupe dhe faqe nga ai me cmime teper tvoliqme , Vouch te madh per antarin e lartpermendur , 1 vjet pun 1 vjet tregti

  Meriton tmar verifikim patjeter .
  Met Mira
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.
 15. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  908
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  Pervoj perfekte pata me antarin @Blond sot bleu 1 fanpage nga une, e falenderoj per durimin qe pat deri sa e gjeta hahahaha, ja vlen me bo tregti me te, shum I sakt dhe I durueshem
   
  Blond pëlqen postimin.
 16. VerifiedUsers Overlay
  Pleurat

  Pleurat Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,330
  Pëlqimet:
  584
  Pikë nga trofetë:
  343
  Blerje e bitcoin nga @Pjeter.B ,pa fees dhe shume korret.Une dhe miku im jemi nda shume te kenaqur.

  Mundeni me bashkepunu me te.
   
  boom3rang, Pjeter.B dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 17. Begginer

  Begginer Anëtar

  Postimet:
  22
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  3
  Blerja e btc na @Pjeter.B . Shume i sakt edhe korrekt. Hera e dyte qe blej po cdohere korrket
   
  Pjeter.B pëlqen postimin.
 18. Pjeter.B

  Pjeter.B Anëtar Aktiv

  Postimet:
  331
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit per kto fjal tmira , gjithashtu kete pervoje tmir e pata edhe une me juve.
   
  Pleurat pëlqen postimin.
 19. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  908
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  Sot pata pervoj perfekte me @clusterphys , bleu 1 grup nga une, 1 shembull i besueshmeris, aj nga Shqiperia une nga Kosova, pa ndermjetsus pa asgjo ma dergoj faturen qe mi ka dergu lekt, edhe ja dhash grupin, ja vlen me bo marrveshje me ta
   
  DailyTeCh dhe clusterphys pëlqejnë postimin.
 20. H!TM3N.

  H!TM3N. Anëtar i Njohur

  Postimet:
  908
  Pëlqimet:
  227
  Pikë nga trofetë:
  78
  pervoj perfekte me antarin @FitimKurteshi blejta nga aii fanpage qmimi I arsyshem I sakt dhe korrekt
   
  FitimKurteshi pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...