1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Dhe une kam pervoje perfekte me anetarij @DarKr0x
  Me ka ndihmuar ne shume gjera dhe mbi te gjitha eshte i besueshem 100%
  Anetare me vlera
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
  Nese ke blere/shit ndonje gje nga/tek ky antar atehere te lutem specifikoje, perndryshe nese te ka jep vetem ndihma kjo nuk mund te pranohet.
   
 3. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nuk mund ta cilesoj shit/blerje
  Por pak a shum po, sepse i kam pas besuar nje shume te konsiderueshme parash te cilat i ka marr ai per mua pastaj jemi takuar e mi ka dhene, thjesht duke e njohur ketu ne forum
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 4. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Është gjë e mirë kur ka korrektësi ndërmjet shqiptarëve.
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 5. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  @DarKr0x do ta cilesoja si nje nga anetaret me me vlere ne kete forum, qe ka dhene e ka ndihmuar shume te tjeret...
  Perseri pervoje e mire me kete antar e eshte hera e dyte qe e takoj duke shitur perseri Bitcoin, marreveshje teper e mire, e sigurt e mbi te gjitha nje djale qe ja vlen te diskutosh e shume i besuar...:):):)
   
  Emi mer dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.
 6. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  @Albcrypto faleminderit.
  Sot u takova me Albcrypto dhe perfunduam nje marrveshje tjeter. Te dy u ndame shume te kenaqur si nga marrveshja ashtu dhe nga bashkebisedimi :)
  Trusted guy.
   
  Albcrypto pëlqen postimin.
 7. blackBF

  blackBF Anëtar Fillestar

  Postimet:
  53
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
  une nuk kom shit ose ble nkit ofrum kurgjo po pergjithsi respekt gjith antarve se ma merr menja qe te gjith jon t gashtum met ndihmu nese ti ki nevoj un i boj 1 vjet nkit forum edhe muj thom qe npergjithsi krejt jon kon tgatshum met ndihmu kur je kan nzor najsen e pergjithsi prej qe jom kit forum e qe meritojn respekt jon @sg1 @boom3rang @Blerim R. etj edhe se fundmi qe mu ka gjind ndiqka qe kom pas nevoj osht @4n0n!m edhe ka shpreh deshir me vazhdu hala mem ndihmu e respekt krejtve se nuk osht puna veq me shit ose me ble diqka po kaniher jon do sene edhe free qe t hapin dyer shum RESPEKT KREJT ANTARVE IT-SHQIP .
   
  urankajtazi, Emi mer, sg1 dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 8. Vaalmir1

  Vaalmir1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  167
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  Une kom ble prej antarit @Zyklon
  Bitcoin shum i shpejt edhe i sigurt
  Ja vlen me bashkpunu me to
   
  Last edited: 15 Shkurt 2017
  Zyklon pëlqen postimin.
 9. .#Pr!nCe

  .#Pr!nCe Anëtar Aktiv

  Postimet:
  252
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pervoj pozitive me @ArditS gjat blerjes se vps i sakt dhe njeri i fjales thjesht pervoj fantastike
   
  ArditS pëlqen postimin.
 10. wayfarer

  wayfarer Anëtar Fillestar

  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje , pata nje pervoj pozitive me @Zyklon , i shpejte ne pune dhe korrekt.
   
  Zyklon pëlqen postimin.
 11. LORD

  LORD Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  spari nje faleminderim per stafin qi e ka hap ket tem shume te qellume qi anetaret sado pak te kene nje pasqyr kush qka o...
  dua te ndaj me ju nje pervoj superiore qe kisha me anetarin @ArditS ne blerje te nje fanpage mund te them me plot sinqeritet se marrveshja u kry shum ma mir se si e kom prit
  thjeshte nje burr i fjales dhe djale fantastik.
  njeri me vyrtite te larta pas nje kohe pata rastin ta takoj edhe personalisht dhe jam ndje i nderuar..

  kaloni mire
   
  ArditS pëlqen postimin.
 12. Jeronim

  Jeronim Anëtar Fillestar

  Postimet:
  60
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përvoja pozitive me @ArditS gjatë marrëveshjes që kemi pas kur ia kam shit 380 EURO në Bitcoin me rate 1:1 dmth 380 EURO cash për 380 EURO në Bitcoin. Ka ardh me i marr me kerr, me benzin t'vetin! Thjesht korrekt dhe besoj që dealet nuk do të ken të ndalur.
   
  ArditS pëlqen postimin.
 13. Taskforce

  Taskforce Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  sot bera marreveshje tjeter me @DarKr0x si gjithmone njeri korrekt dhe shume i sjellshem , trusted guy ja vleni te beni marreveshje me te !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   
  DarKr0x dhe Albcrypto pëlqejnë postimin.
 14. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Marrveshje shume te mire me @Taskforce
  Gjithcka shkoi shume mire. Pres te bej marreveshje te tjera ne te ardhmen.
  Shuma: 400E
  Marrvjeshja: Shitblerje bitcoins.
   
 15. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Marreveshje tjeter me @DarKr0x ..Shitja e 0.7 Bitcoin ne kembim te pageses Cash..Sic e kam permendur dhe me pare eshte nje nga anetaret me te besueshem ne forum e do ja sugjeroja cdo shqipfolesi qe do te bej marreveshje te tilla..Big vouch!

  Sent from my SmartphoneA6S using Tapatalk
   
  DarKr0x pëlqen postimin.
 16. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Per marrveshjen qe bera sot me Albcrypto mund te them shkoi super si gjithmone te dy u ndam super te kenaqur...
   
  Albcrypto dhe -em- pëlqejnë postimin.
 17. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  @DarKr0x dhe @immortal.boy jan verifikuar si shites te besueshem.

  Te shpresojm qe do te vazhdojn me shit/blerje pozitive me anetaret e forumit edhe ne te ardhmen.
   
  albert1, Erooniti, Albcrypto dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 18. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  paskit ba Zgjedhje te duhur si staff
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 19. Taskforce

  Taskforce Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  marreveshje tjeter me @DarKr0x si gjithmone shkelqyer skishte si te shkonte ndryshe -shitblerje bitcoin
   
  Last edited: 14 Mars 2017
 20. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Pervoje shume pozitive me antarin @iAlbert te cilit i kam shit status update ne nje faqe te madhe, pagesen e ka bere me bitcoin, tip shume i durueshem dhe i kuptueshem shpresoj qe te vazhdojme bashkepunimin edhe herave te tjera.

  Faleminderit ITSHQIP per mundesine e bashkepunimit
   
  .#Pr!nCe dhe Bb. pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...