1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. isarama

  isarama Anëtar i Njohur

  Postimet:
  552
  Pëlqimet:
  43
  Pikë nga trofetë:
  58
  Pervoj te mire me itaddicted eshte korrekt dhe i besueshem
   
  itaddicted pëlqen postimin.
 2. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervoj shum tmir me antarin @sg1 edhe @immortal.boy te dy kane qene korrekt gjithqka sipas marrveshjes ka shkuar ashtu, Faleminderit nga te dy.
   
 3. Arjon Hajdaraj

  Arjon Hajdaraj Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Si behet nderimi i faqeve me ndermjetesim?
   
 4. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  Aktualisht ne si staf nuk ndermjetsojme per nje gje te tille. GJithcka behet ne rrezikun tend personal.
   
  Kujtim05 pëlqen postimin.
 5. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Mendoj qe 2-3 antare te forumit qe mund te ken me shume kohe le te bejn nje ndermjetesim te tille.Keshtu sdo kete humbje ose mashtrime. Sikur ju si staf te hedhni propozimin mendoj qe do dalin 2-3 vullnetare.
   
  rebelisistemit pëlqen postimin.
 6. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
 7. iAlbert

  iAlbert Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  53
  @itwaswritten Duhesh ti kesh 50 postime dhe 15 pelqime , lexo rregullat.
   
 8. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  I Kenaqur me anetarin @shqipecobra , jo vetem aq por edhe shum profesional e benen punun e tij dhe respektin qe e ka.
   
 9. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pasi lexova përvojat pozitive që keni pasur me anëtarin ArditS, mendova se një marrëveshje me të do ishte shume pozitive. Fatkeqësisht, pasi arrita një marrëveshje me të ai thjesht "u zhduk"....
   
 10. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  @ArditS nuk besoj qe eshte zhduk, jep me shum informata per cfar behet fjale.
   
 11. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pak më parë mora një mesazh prej tij, ku thuhej që tërhiqej nga marrëveshja.
  Çfarë informata do? Arritëm një marrëveshje, dhe pastaj vetëm humbje kohe dhe neglizhencë.
   
 12. VerifiedUsers Overlay
  Zyklon

  Zyklon Bitcoiner

  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253
  Mund te kuptoj, kam pas nje rast me kete antare per pak jam nis per PR per ta finalizu marreveshjen,mirepo sikur me ty kam marre nje pergjigjje shume me vone, arsyetimi ka qene teper banal nga ai, dhe e besoj qe njejt edhe me ty ka vepru!

  Sent from my SM-A500H using Tapatalk
   
  Last edited: 26 Janar 2017
  -em- dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 13. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Ajo që më shqetësoi me shume ishte neglizhimi dhe humbja e kohës. Nuk po marr parasysh se për domainin që ishte marrëveshja, pata një ofertë në një tjetër forum. te cilën nuk e pranova.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 14. eby

  eby Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po dikush pervoj te keqe ka pasur dhe sa eshte shuma qe jeni mashtruar.

  E thash kete sepse nje i njofur ketu po me tregonte qe ishte mashtruar me 5-6$. Me shume u habita. Dhe pyes veten sa pune do i kete rregullu personi me nje shifer e pa perfillshme 5-6$ ...... Mu duk apsurde ....
   
 15. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Me falni se kohet e fundit nuk kam qene shume aktiv ne forum, me antarin ne fjale kemi pasur mareveshje rreth blerjes se nje domainit por pas asaj kohe nuk isha aktiv ne forum dhe nuk i kam pare shumicen e mesazheve, pastaj kontaktova ne facebook por diten qe ai e hapi dealin une nuk isha aktiv pastaj linku ka skaduar, kerkoj falje publikisht nga antari per vonesen time.

  Me shumicen e antareve kam pasur pervvoja pozitive dhe ky rrast ka ndodhur per shkak te kohes shume te limituar saqe as ne forum nuk isha aktiv si me heret, kerko jfalje nga antari em!

  Gjitha te mirat
   
  .#Pr!nCe, Bb., boom3rang dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 16. -em-

  -em- Anëtar i Njohur

  Postimet:
  613
  Pëlqimet:
  216
  Pikë nga trofetë:
  73
  Heres tjetër, të paktën thuaj qe ne fillim për të shmangur çdo keqkuptim dhe humbje kohe
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 17. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Sot pata nje pervoje mjaft te mire me anetarin @DarKr0x , shita bitcoinat e mi perkundrejt nje pagese cash... Pervec pageses kafja me shijoi shume dhe mbi te gjitha te 2 dolem te kenaqur e gjithcka shkoj pa asnje problem..:):)
   
  Erooniti, -em-, Blerim R. dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 18. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Te njejten gje mund te them dhe per @Albcrypto
  Marrveshja shkoi shume mire sic ishte e planifikuar.
  Trusted guy.
   
  Erooniti, -em- dhe Albcrypto pëlqejnë postimin.
 19. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,507
  Pëlqimet:
  1,138
  Pikë nga trofetë:
  358
  Dje mbylla nje marrveshje me @Taskforce
  Gjithcka shkoi mire sic ishte e planifikuar. U takova live ne Tirane dhe mund te them qe mund te besh deal ne cdo kohe me kete antar :)
   
  -em- pëlqen postimin.
 20. Taskforce

  Taskforce Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  8
  Une bera marreveshje me darkrox ishte djale spektakel korrekt ne pagese dhe ja vlen qe te beni sa me shume marreveshje me te 100 % safe
   
  -em-, Emi mer dhe DarKr0x pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...