1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. Artiol

  Artiol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mfal ka qene gabim i jemi.

  Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
   
  sg1 pëlqen postimin.
 2. cold-trojan

  cold-trojan Anëtar i Njohur

  Postimet:
  617
  Pëlqimet:
  48
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pershendetje,
  Dua te tregoj per pervojen time me Zyklon nga i cili kam blere disa bitcoins. Jam i kenaqur me sherbimin e tij dhe njeheresh ju sygjeroj qe te kontaktoni kete antare ne rast nevojes per bitcoins.
  Gjitha te mirat!
   
  boom3rang dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 3. Pssyccho

  Pssyccho Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  prevoj te mire kam pasur me [email protected] ku kam ble nje grup me 30k dhe me ka tregu me koh te gjitha rreziqet mrapa.
  Kam ble edhe nga antaret tjere po kam harru userat
   
 4. Pssyccho

  Pssyccho Anëtar Fillestar

  Postimet:
  61
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam gabu emrin @gjevo
   
  gjevor pëlqen postimin.
 5. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Pervoje pozitive me @Artiol gjate nderimit te nje profili dhe grupi timin, me nje funpage te tij!
   
  Arjon Hajdaraj pëlqen postimin.
 6. VerifiedUsers Overlay
  gjevor

  gjevor Anëtar Aktiv

  Postimet:
  264
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  153
  Mos deshe te thuash @gjevor ;) , gjithashtu dhe une vlla lam mbet i kenaq nga anetari @Pssyccho, i rregullt me pagesen dhe cdo kerkese qe kam pas.
   
 7. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoje Perfekte me @ArditS Thnx :D
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 8. GunSpeR

  GunSpeR Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,553
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  93
  Pervoje Perfekte me @immortal.boy te cilit i kam derguar nje Shume Parave ne Shqiperi dhe mi ka derguar pa me marre as edhe nje cent.
   
  boom3rang dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 9. endritsada

  endritsada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoje shume e mire me antarin @ArditS i cili me ka dhene domain falas per 1 vit.
   
 10. Fisnik15i

  Fisnik15i Anëtar Fillestar

  Postimet:
  50
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Javen e kaluar kam bere tregti me @Zyklon edhe kafe me ka paguar, falemnderit dosti ;)
   
  boom3rang dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 11. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,655
  Pëlqimet:
  728
  Pikë nga trofetë:
  243
  Pervoj perfekte me antarin @Zyklon edhe kam ble bitcoin prej tij po edhe me ka ndihmu qe me ato bitcoin me ble produktet qe kisha nevoj ti ble.
   
  boom3rang dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 12. Valbbon

  Valbbon Anëtar Aktiv

  Postimet:
  125
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  33
  Une kam pas nevoje per bitcoin dhe kam blere nga @Zyklon dhe jam shume i knaqur me punen dhe korrktesin qe ka ne pune.
   
  boom3rang dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 13. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  972
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  48
  Provoj pozitive me antarin @ArditS ,
   
 14. Kushttr1m.

  Kushttr1m. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  372
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pervoje teper e mire me antarin @phoenix, ma ka hiq icloudin per 5 min me ni pages shume tvolitshme. E falenderoj nga zemra :D
   
  phoenix pëlqen postimin.
 15. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervoj perfekte me @Zyklon , shpejt sakt sigurt
   
  Zyklon pëlqen postimin.
 16. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  67
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pervoj perfekte me @Zyklon , nuk keni asnje problem me ket antar
  Shpejt sakt edhe sigurt

  Vouch ja vlen
   
  Zyklon pëlqen postimin.
 17. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  Pervoj shum te mir me antarin @immortal.boy gjat shitjes se fanpages time
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 18. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
 19. Pajtim-H

  Pajtim-H Anëtar Aktiv

  Postimet:
  315
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  53
  @NorMan Eshte korrekt dhe i besueshem mendoj se i duhet dhene kjo një Bexh Verifikues.
   
  boom3rang dhe NorMan pëlqejnë postimin.
 20. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,873
  Pëlqimet:
  257
  Pikë nga trofetë:
  103
  Pervoj te mire me @NorMan kam ble dy fan page nga ky person , fare pa e njoft me ka dal besnik ne dya rastet, eshte i besueshem te pakten per mua.
   
  NorMan pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...