1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përvojat Pozitive gjat shit/blerjeve në mes anëtarëve të Itshqip.com

Tema tek 'Shitje' e hapur nga boom3rang, 3 Shkurt 2016.

 1. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  Përshëndetje!

  Po e hapi këtë temë në të cilën mund të shkruani përvojat pozitive gjat blerjve/shitjeve në mes anëtarëve të forumit.

  Shembull si duhet të duket një postim në këtë temë.

  "Sot pata një përvojë pozitive me anëtarin @VaLoN, dhe gjithcka shkoi në rregull, më dërgoi produktin(e cek cfar produkti) në kohë, dhe pa asnjë problem."

  Ndalohen me shkrujt përvoja të cilat janë kryer jasht forumit të itshqip.com

  Ndërsa kjo temë do të shfrytzohet gjithashtu për ti përzgjedhur anëtarët e besueshëm dhe korrekt të cilët do të shpërblehen me një Bexh Verifikues [​IMG] , dhe me të cilin do të kenë disa privilegje plotësuese në këtë forum.

  Prandaj bëhu korrekt, dhe përfito.
   
  meteora, Kujtim11, abdullah92 dhe 4 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,518
  Pëlqimet:
  1,139
  Pikë nga trofetë:
  358
  Pershendetje,
  Besoj se staffi eshte apo jo me kete privilegj.Nese jo.
  Me antarin Zyklon kam bere 2 marreveshje.Ka qen super i perpikt.I besoj 100%.
  Nuk e specifikova marreveshjen sepse nuk dua ta tregoj.
  Kalofsh mire.
   
  Kujtim11 dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 3. ArditS

  ArditS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
  Pervoje perfekte me antarin @sg1 definitivisht njeri nga antaret me
  te mire ne forum te faleminderit per gjithccka.
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 4. albert1

  albert1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  452
  Pëlqimet:
  91
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kam përvoj të mirë kam me : @Zyklon dhe TMT, gjithcka ka shku në rregull, të sakt, në kohë dhe pa asnjë problem.
  Përvoj të hidhur kam pas me: Oscar & Dr. PsY.

  Do e bej update këtë post cdo herë që bëj ndonjë shit/blerje në forum.
  Redaktimi i fundit më 3 Shkurt 2016.
   
  Last edited by a moderator: 4 Shkurt 2016
  Kujtim11 dhe Zyklon pëlqejnë postimin.
 5. Vigan Morina

  Vigan Morina Anëtar Fillestar

  Postimet:
  64
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pervoje teper perfekte besoj me antarin me te besueshem ne forum @ArditS , krejt qka ka pas mi ka jep mu faqe kemi ndrru gjithqka , pages krejt m antar ma te mire ska :) mendimi im per kete antar
   
  Mohamed Elwan, Kujtim11 dhe ArditS pëlqejnë postimin.
 6. Bb.

  Bb. Anëtar Fillestar

  Postimet:
  65
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pervoj teper t'mire edhe une kom pas me @ArditS , nuk eshte fjala per 1 apo 2 ndrrime apo blerje po ma shume se 5 her kom pas pune me to edhe jom nda teper i knaqt edhe kom lidh shoqeri me to n'jeten e perditshme prej ksaj faqe :) respekt Arditi :D
   
  Kujtim11 dhe ArditS pëlqejnë postimin.
 7. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  Djema duhet te cekni edhe cfar produkti keni ble, ose cfar sherbimi ju ka kry, qe te mund ta verifikojme kete pune. Pa kete informacion nuk do te llogariten si pervoja pozitive.
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 8. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  Duhet te hapin tema antaret per ta vertetuat kete apo ta postojne ketu? apo nuk do ishte me mire qe te ishte nje tab ne profilin e cdo antari dhe prsh pasi te kesh 10 eksperienca pozitive ose 20, te verifikohet.
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 9. VerifiedUsers Overlay
  DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,518
  Pëlqimet:
  1,139
  Pikë nga trofetë:
  358
  Smundet te jene te gjitha gjerat publike :)
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 10. joku

  joku Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pervoj te mire kam pasur me antarin @shqipbook kam blere fan page cdo gje ne koh reale dhe simbas marrveshjes
   
  Kujtim11 dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 11. VerifiedUsers Overlay
  boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,500
  Pëlqimet:
  2,090
  Pikë nga trofetë:
  448
  Puna verifikimit dhe pervojave pozitive eshte vetem per nen-forumin Tregu, per tjerat nuk vlen.

  Ka pak me shum pune per tu bere ne menyre automatike kjo pune, por njeher per njehere do mbetet keshtu sic eshte.
   
  Kujtim11 dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 12. VerifiedUsers Overlay
  immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,736
  Pëlqimet:
  308
  Pikë nga trofetë:
  213
  kuptoj, por do ishte bukur ose dicka tip reputacioni te ishte te pakten, qe nje antare te merrte reputacion negativ dhe pozitiv ne baze te shitj/blerjeve ne forum. Megjithate dhe kjo qe ke menduar ti zgjidhje e kendshme eshte.
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 13. Dr0mas

  Dr0mas Anëtar i Njohur

  Postimet:
  570
  Pëlqimet:
  104
  Pikë nga trofetë:
  73
  Sic ka qene tek Webmaster.al :)

  Kjo tema eshte ide e mire por ketu dihen pak a shume personat qe jane te besueshem megjithese brenda perbrenda forumit akoma skam ber ndonje "marveshje".
   
  Kujtim11 dhe immortal.boy pëlqejnë postimin.
 14. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,401
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pervoj pozitive kam pas me antarin @ArditS i cilit i falenderohem shum
  vertet meriton shum ne kete forum
   
  Kujtim11 pëlqen postimin.
 15. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,401
  Pëlqimet:
  394
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pervoj pozitive kam pas edhe me antarin @Artiol kem ndrru fanpage me grup dhe jom da i knaqun
   
  KALI-ALB, Kujtim11, Artiol dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 16. Artiol

  Artiol Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pervoje te mire kom pase me @RiXHAA . U tregu i perpikte edhe ma merr menja qe osht mjaft i besueshem.
   
  Kujtim11, Mr.Vejani, boom3rang dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 17. TMT

  TMT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Besoj qe pervoj te mire ne shit-blerje (me Bitcoin) kam pas me shume ketu ne forum por dy qe i kisha vequ pak me shume janë albert1 dhe @Zyklon
   
  Zyklon dhe albert1 pëlqejnë postimin.
 18. TMT

  TMT Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Qysh po mendon i njejti ?

  Me albert1 jam taku live ne Fush Kosove dhe kam ble BTC ishte nje djal simpatik ndersa nga Zyklon kam bler BTC shume her dhe eshte nga Gjilani me sa e njof une dhe kan qene te dy korrekt.
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 19. Black Windows

  Black Windows Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pervoje te mire kom pase me @Blond U tregu i perpikte (ne dergesen e parave)

  p.s: i jan shitur 2fanpage
   
  boom3rang pëlqen postimin.
 20. Blond

  Blond Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Gjithashtu pervoj tmir kom pas shum me @Black Windows
   

Shpërndaje faqen

Loading...