1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përshëndetjeee

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Coxoma, 13 Maj 2022.

 1. Coxoma

  Coxoma Anëtar

  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  3
  Përshëndetje, pseudonimi im i vërtetë është ProxyAl por në këtë platformë kam përdorur pseudonimin Coxoma, me pak fjalë jam një i pasionuar në informatik dhe më pëlqen siguria kibernetike.
  Në jetën reale punoj në ndërtimtari. Nëse unë ja kamë arritur, edhe ju mundeni. Mos jini të dëshpëruar, punoni shumë për të arritur.

  Me rrespekt shoku i juaj ProxyAl
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,302
  Pëlqimet:
  1,200
  Pikë nga trofetë:
  343
  Mire se erdhe
   
 3. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  4,394
  Pëlqimet:
  1,739
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  951
  Pëlqimet:
  250
  Pikë nga trofetë:
  93
  Mire se erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...