1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përshëndetje të gjithëve !

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Mikel, 13 Prill 2018.

Tags:
 1. Mikel

  Mikel Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Emri: Mikel
  Vendi: Shqipëria
  Mosha: 20
  Interesat: Informacione rreth teknologjisë
   
 2. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  592
  Pëlqimet:
  145
  Pikë nga trofetë:
  88
  Welcome To Itshqip!
   
 3. BlackEagle

  BlackEagle Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  98
  Pikë nga trofetë:
  28
  pershendetje Mikel mireseerdhe
  e ke zgjedhur vendin per te mesuar rreth it,mund te besh pytje se perndrryshe gjysma e forumit eshte e mbushur me menaxhment dhe informatik si dhe tregu eshte i perfshire.
   
  Last edited: 13 Prill 2018
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,913
  Pëlqimet:
  757
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...