1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përshëndetje nga mittixluciano

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga mittixluciano, 21 Nëntor 2018.

 1. mittixluciano

  mittixluciano Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  emri : mittixluciano
  vendi : Shkup (Ilirida)
  mosha : 25
   
 2. Klaudioo

  Klaudioo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  77
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mirë se erdhe :)
   
  mittixluciano pëlqen postimin.
 3. mittixluciano

  mittixluciano Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  mirë se ju gjeta.


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,991
  Pëlqimet:
  800
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  mittixluciano pëlqen postimin.
 5. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mir see erdhe
   
  mittixluciano pëlqen postimin.
 6. pumma

  pumma Anëtar Aktiv

  Postimet:
  437
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mir se na erdhe ne Forum :)
   
  mittixluciano pëlqen postimin.
 7. Donart

  Donart Anëtar Aktiv

  Postimet:
  108
  Pëlqimet:
  40
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mire se erdhe.
   
  mittixluciano pëlqen postimin.
 8. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mirë se erdhe tek forumi i qëlluar i nderuar :).
   
  mittixluciano pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...