1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përshëndetje nga Kos155

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga Kos155, 13 Korrik 2019.

 1. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Emri : Kos155
  Vendi : Kosove "Gjilan"
  Mosha : 24
   
 2. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,249
  Pëlqimet:
  1,248
  Pikë nga trofetë:
  358
  Mire se erdhe i nderum
   
  Kos155 pëlqen postimin.
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,565
  Pëlqimet:
  449
  Pikë nga trofetë:
  263
  Mirë se erdhe.
   
  Kos155 pëlqen postimin.
 4. Kos155

  Kos155 Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  Faleminderit.
  Faleminderit.
   
 5. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,373
  Pëlqimet:
  978
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   

Shpërndaje faqen

Loading...