1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përshëndetje ITShqip!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga miraxh, 29 Tetor 2019.

 1. miraxh

  miraxh Anëtar

  Postimet:
  32
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshëndetje dhe rrespekte për të gjithë Shqiptarët në këtë forum :)

  Emër Mbiemër: Miraxh Shaqja
  Vendi: Shijak,Durrës
  Mosha: 19
  Interesat: Dëshiroj të mësoj më shumë rreth teknologjisë dhe të ndaj me ju atë çfarë di!
   
  Universal pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  967
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
  miraxh pëlqen postimin.
 3. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqimet:
  100
  Pikë nga trofetë:
  53
  Miresevjen!
   
  miraxh pëlqen postimin.
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,497
  Pëlqimet:
  430
  Pikë nga trofetë:
  163
  Mirë se erdhe Miraxh
   
  miraxh pëlqen postimin.
 5. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  133
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mire se erdhe.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 6. bofy

  bofy Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  8
  Miresevjen dhe flm qe don me nda eksperincen me neve
   
 7. lojrafati

  lojrafati Anëtar Aktiv

  Postimet:
  122
  Pëlqimet:
  20
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mirese erdhe ne familjen tone!
   

Shpërndaje faqen

Loading...