1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Përshëndetje ITShqip!

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga DURIMZ, 2 Shkurt 2019.

 1. DURIMZ

  DURIMZ Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Pershendetje ITShqip!

  Jam Durimi, 20 vjet, i interesuar n'facebook pages/InstaPages
   
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,045
  Pëlqimet:
  839
  Pikë nga trofetë:
  243
  Përshëndetje, mirë se na erdhe
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar i Njohur

  Postimet:
  913
  Pëlqimet:
  225
  Pikë nga trofetë:
  73
  Mire se erdhe
   
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Mire se erdhe.
   

Shpërndaje faqen

Loading...