1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Përfitime me twilikes !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gashish, 2 Shtator 2016.

 1. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Regjistrohu fut faqen prit me ta aprovu, tani nese perdor wordpres psh me popcash, e lyp si plugin popcash code.. ta qet e instalon tani ne panel te popcash e merr codin ose user dhe nifar codi ose me code i shtin plugin save edhe te aktivizohet..
  ose me popads i fut kodet ne /heads, ose /body. Tani kur hin dikush faqe tonen i hapet edhe ni faqe tjeter e ti paguhesh.
   
  F.A. pëlqen postimin.
 2. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  ok falemnderit shum.
   
 3. Alban Alban

  Alban Alban Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
  a mun krijon link vet se un e kom ni portal per lajme shqip a muj qatu bile fitoj pak nasjhta
   
 4. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  ,os puno me twilikes se ma bani faqen unpublish .. vlen edhe per ttjeret .
   
 5. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  a ishe duke perdorur custum domain?
   
 6. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Mujin e fundit punova me twiliks , dhe kur ma beri unpublish faqen pyeta , a ka mundesi ta dij arsyen pse mu be unpublish qe mos te gaboj tjeter here ? pergjigjje e tyre , te ka detektu roboti me linka .. dmth , clickbait .. Postimet i kam marre direkt sipas linkat e twilikes.
   
  shteti pëlqen postimin.
 7. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  63
  Pikë nga trofetë:
  38
  kam pas punuar gjithashtu dhe un me TWILIKS por te dy faqet me jan ber unpublish, pergjigjja qe me dhane ate te TWILIKS ishte se duhet te perdorja CUSTUM DOMAIN .com ose .org, gje qe nuk e kam provuar
   
 8. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Sesht e vertet , e kom pas emrin e faqes ne link une : http://funny-memes.us.ditanie.us/client/dGZmJ/dJyyD/bDknq/QOGY5
   
 9. donkicho

  donkicho Anëtar i Njohur

  Postimet:
  538
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
  qka duhet me ba ktu ?na spjego pak un hyna nqit emer tan register
   
 10. LirigzonG

  LirigzonG Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  [​IMG]

  Pa problem punoni me kto jo qe kam diqka me kta ose i njoh amo per pagesa ma korrekt nuk ke ;)
   
 11. flash-.-

  flash-.- Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Diten e pageses ma ka bo deactivated :D

  Sent from my SM-G920F using Tapatalk
   
  GunnerZh pëlqen postimin.
 12. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Problemi eshte qe veq fanpage nuk lejon grupe
   
 13. Hasan1

  Hasan1 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Desha te ju pyeas ne lidhje me Twilikes a mundesh to krijosh linka dhe te shperndash ato apo vetem ti marresh generate link?
   
 14. Blamer

  Blamer Anëtar

  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Përshendetje te gjithëve , un kom fillu me punu me twilikes.com qe dy muaj paguan shum mir pagesat i ben qdo nje jav dhe paguan 16$ per 1k impresion me qen se po paguan mir dhe kompani serioze deshta me ju nimu edhe juve qe edhe ju mem ndimu mu duke u bere pjestar me an te linkun raferal timin http://dashboard.twilikes.com/affiliate-publisher?user=bqjAG
   

Shpërndaje faqen

Loading...