1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Përfitime me twilikes !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gashish, 2 Shtator 2016.

 1. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Si funksionon " facebook audience network" per ne fan page ?

  -Ne lidhje me Twlikes dhe Mylikes , dallimi per mu esht i dyfisht me krahasim me mylike dhe per momentin jam i knaqun me twilikes..
   
 2. v1s4r

  v1s4r Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nese keni llogari ne twitter me followers USA, ja vlen mos provoni ne facebook pasi ju bejn unpublish faqet p.s sjau kisha sygjeru ket faqe hiq me perdor
   
 3. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  FALEMDERIT.
   
 4. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  me falni si perdoret My likes a duhet me pas patjeteer webside a ?
   
 5. v1s4r

  v1s4r Anëtar Fillestar

  Postimet:
  56
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  23
  Duhet domain pasi e ke te limituar me subdomain.
   
 6. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  sa fiton praferisht ne muajt me Twilikes shok nese ban mem tregu ?
   
 7. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  pasi mu mshelen faqe e mka mbet vetem nji , i fitoj diku 500 euro .. ne mylike me te njejten diku 340 euro .
   
 8. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  a bon me dit sa like i ke nkete faqe qe i fiton ka 340 eur ne muaj me mylikes ? qfar shtetesh ke nto ? dhe qfar tematike ? edhe sa poste mylikes i qet 24hr
   
 9. MusiKryeziu

  MusiKryeziu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  182
  Pëlqimet:
  62
  Pikë nga trofetë:
  38
  un kam faqe disa faqe ne twitter ku jam duke i zhvilluar shpejt 6tw diku se bashku 30K followers ku fitim ditor ne mylikes kam 3-5euro mirpo vetem me nje postim
   
 10. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  450k = 90% USA fans.
   
 11. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Une vetem dua te ndihmoj anetaret e ri se perndryshe , nuk tregohet sa i fiton ne muaj
   
 12. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  vetem nje account e ki vlla ne twilikes a
   
 13. kushtrim94

  kushtrim94 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  55
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
  a i ka marr naj kush paret n twilikes me skrill , nese ka munsi mem tregu ?
   
 14. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ky rrjeti "twilikes." qe shkrun klikimet USA paguhen 0.16 cent ne click , mu sosht tu ma marr menja qe esht e vertet kjo , e ju qe punoni me twlikes a po ju duket njejt a une jom gabim ?
  A ka naj tjeter opsion pervcse twlikes , nese e dini ? FLM
   
 15. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Gabim e ke, se nuk thot qe pagun per 16 cent click prej USA. Por thot e ke perafersisht nuk dmth sigurt fix, static JO! po perafersisht prej 12$ deri ne 16$ te shkon CPM-ja. Dmth 1k USA Unique Vizitor, i merr 16$ maximumin.
   
  F.A. pëlqen postimin.
 16. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  A din najkush donje mundesi tjeter pervetmse twlikies per me punu ne faqe , si mylike ose twilikes se ky i fundit , nga 90$ qe i kisha te konfiemuara mi dergoj 60$ vetem dje edhe esht bo arrogant .. vjedh ne rregull po jo paret e konfirmuara 90$ e ti vjedh 30$ momentin kur dergohen paret , ky qenka katastrof qe kisha shum besim ne fillim !!!
   
 17. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Valla tmerr u bo provo me faqe me popads
   
 18. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  qysh e gjaj at faqe ? Flmnd per ndihme /
   
 19. Emilio

  Emilio Anëtar Aktiv

  Postimet:
  409
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  28
  Kerko Google, Popads, ose Popcash.
   
 20. F.A.

  F.A. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  118
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ok e gjeta po qysh shkon procedura ne ket faqe , qysh pagun edhe postimet cfare jon ?
   

Shpërndaje faqen

Loading...