1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Përfitime me twilikes !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gashish, 2 Shtator 2016.

 1. MeteAd

  MeteAd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Une kom veq Payoneer, si mundem me marr pagese permes Payoneerit, se Paypal ne Kosove se pranon. A ka naj far mundesie me i terhjek paret permes Payoneer apo metode tjeter perveq Paypal/Skrill.
   
  Emilio pëlqen postimin.
 2. AGON291

  AGON291 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  flm shu
  m prej teje vella normal esht pa adsens dobet shkojn punet sidoqoft flm shum prej teje
   
  gashish pëlqen postimin.
 3. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Pershendetje vlla
  a bon me postu ne grupe e ne profile te fb apo duhet me jep linkun e grupeve tmija ne twilikes apo si shkon
  Faleminderit
   
 4. Tripx

  Tripx Anëtar Aktiv

  Postimet:
  140
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ku dush posto ska problem as sti lyp fp as sen chill.
   
  RexhepS pëlqen postimin.
 5. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  pershendetje te gjithve e provova kete nuk i numron te gjitha views qe i dergoj ( jan USA )
   
  flash-.- pëlqen postimin.
 6. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  [​IMG]

  eshte e vertet qe kjo tregon se paguan imre per 1k viewsa por problemi eshte se un ne ate link kam derguar minimum 2.5k viewsa edhe kete mund ta deshmoj tek cdonjeri qe deshiron mund te futet me teamviewer ta shikoj tek fanpaget :)
   
  flash-.- pëlqen postimin.
 7. MeteAd

  MeteAd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Çfar don te thuash me kete ? Se te ka vjedhur permbi 1k clicks, apo te ka vjedhur permbi 1k visits ?
   
 8. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68
  mendoj qe ka vjedhur visit, por nese vjedh visit me siguri vjedh edhe click por at smund ta deshmoj :)

  dua te them qe nese keni trafik me mire meruni me facebook audience network se me kete
   
 9. MeteAd

  MeteAd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  po valla po na vjedhin na qkoken po qitash kqyri un kta e shti dor me do sene e tja mati pulsin e botes e chitiratnes :p hahah
   
 10. flash-.-

  flash-.- Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Po m'doket po vjedhka edhe n'clicka edhe nvisits..
  Qa menoni djem kqyrne te article earnings ni post 114 clicks, a aty te general reports nuk i ka njeh.. foto : http://imgur.com/a/stP1g
   
 11. rexhep kikia

  rexhep kikia Anëtar Aktiv

  Postimet:
  217
  Pëlqimet:
  33
  Pikë nga trofetë:
  28
  a mund te bej artikuj shqip me twilikes ?? fiton gje me njerez nga shqiperia ??
   
 12. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  problem osht valla me shqiperi se twylikes pagun per 5 - 6 shtete qe i cek :
  Australia
  Canada
  UK
  United States
  India
   
 13. MeteAd

  MeteAd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Twilikes eshte genjeshtar! thot 2$ per te gjitha vendet tjera, dhe deri 16$ per disa vende caktume. E une i kam marr permi 1k click, 1$ e 50cent.
  Dmth 2$ CPM Ska si thot aty genjeshter!
   
 14. flash-.-

  flash-.- Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  14
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kta ishin ma zi se mylikes.
   
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  twilikes teper dopt n fillim pagun mire sa met fut n e loj , mbas 2-3 jave gatii se hiq .
  Mylikes per ket lloj sporti osht ma e mira .
  Kom provu edhe ato socialstar disa dit sun punova smi llogaritshin vizitatt mo hiqq .
   
 16. Bubi

  Bubi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  227
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  E qka guxojme me postu ne twilikes.com e qka s'guxojme.
   
 17. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk tndalon qka me postu veq i qet nfaqe .
   
 18. MeteAd

  MeteAd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  35
  Pikë nga trofetë:
  28
  Ju thash qe ai eshte Romanez fola pak me to gmail.. po ju kallxoj hacker shum i keq eshte! Ani mo qysh jon rumunt i njoh ata pisa hackera mat flliqt nbot jon. Per "badihava" nuk egziston nje lagje ne Rumani Lagja e Hackerave! haha
  Ska sen prej saj ikni.. ja kem thy nrrajt me traffic qe ja qum.. po mos t'jav nin vllazni niher jom pak i nxonun e marr hack per juve ja ja pshurri panelin krejt, ja gjithqysh qdo adsense qe e lidh ai ja msheli!
   
  AGON291 pëlqen postimin.
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,035
  Pëlqimet:
  254
  Pikë nga trofetë:
  163
  Hahah mo bre leje se disa antar kan marr paymentss ..
  kto webat kshtuu senn svynn ,, mylikes pakk ma serize sepse edhe osht e para .
   
 20. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  osht ma serioze amo ti ku tqitsh linka tmylikes pamarr parasysh a nfaqe a ngrupa a nprofila veq i prish !
   

Shpërndaje faqen

Loading...