1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Përfitime me twilikes !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gashish, 2 Shtator 2016.

 1. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  nuk e kom provu me payoneer po e keni edhe chatin aty qe muni me kontaktu me supporter e mujn me ju informu ma mir
   
  endritsada pëlqen postimin.
 2. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Nuk pat nevoj me ofendu, thjesht po du mu siguru qe mos me hup koh palidhje, plus tash qe i qove payment proofs, t'vin referrals ma leht qe do t'thote ti duhesh me mu falenderu o plak hahah :)
   
 3. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  o plak ti hall mu un ty edhe hajt ahahha
   
  extraordinario pëlqen postimin.
 4. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  0.06 $ i bona hahaa hajde perhajr jeni t thirrt per kafe.
   
 5. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  hahahah ishalla 100 sante i bon :D
   
 6. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  po pse spo ma qet preview kur pe boj share nfb , si mylikes ka problem a
   
 7. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  un skom pas problem me to a e provove naj link tjeter ?
   
 8. shqipbook

  shqipbook Anëtar i Njohur

  Postimet:
  531
  Pëlqimet:
  97
  Pikë nga trofetë:
  58
  Flm inshalla kemi sukses
   
 9. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  553
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  problemi u zgjidh , flm
   
 10. AGON291

  AGON291 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  aka mundesi dikush te me ndihmoj pasi nuk dij ti formaj linkun qe ta baj share ne facebook
   
 11. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Campaigns - e qon mousin mbi ndonjeren foto qe don , tani t del generate link , klikon , posht shkrun dikqa edhe copy paste ..
  kaq kishte .
   
 12. AGON291

  AGON291 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  po ashtu ebej gjat gjith kohes por nuk ben edhe nese ben dele fotoja e vogel edhe skam fare vizita kurse fan page ekom aktiv
   
 13. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  a i numerojne te gjitha views??
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,727
  Pëlqimet:
  687
  Pikë nga trofetë:
  243
  Shoki ti pyte qysh ta formoj linkun dhe ajo ishtep pergjigja , per kete qe po pyt boje copy linkun ne status edhe prit pak , provo 3-4 her der sa del preview e madhe , ps: ashtu kshtu facebooku mas 2-3 ore ta fshin ,
  suksese
   
 15. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  i numeron po pagun shum pak per other countries
   
 16. AGON291

  AGON291 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  po shoc flm shum po funksionon tash por amundet ndonji manipulim me bere pasi faqen ekom shqip ne fb
   
 17. AGON291

  AGON291 Anëtar

  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  shqipe ka 1 ore qe postoj kjo qe ka dal jan 59cent apo? nes esht 59 spo vlejka kjo variant shum dobet kam 960 vizita


  Payments

  No. Amount Payout type Payout status Payout date
  1 $ 0.592 - - -
  Totals

  Paid: $0
  Unpaid $0.592
   
 18. Da Dimy

  Da Dimy Anëtar Aktiv

  Postimet:
  323
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo osht 1 metod shum e mir per me fitu para, mbas adsensit, paguan mire, te uroj suksese ty gashi, gjithe te mriat.
   
 19. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  vlla un kom shkru ma nalt qe spagun per other country shum qa muj met nimu osht qe qele naj grup e provo me tjashtit besoj qe e qet diten mir
   
 20. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  qajo osht esenca qe un deshta me shprenda me juve se u bo kogja problem ndit tsodit flm e kalo mir
   
  AGON291 pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...