1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Përfitime me twilikes !

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga gashish, 2 Shtator 2016.

 1. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Përshendetje te gjithëve , un kom fillu me punu me twilikes.com qe dy muaj paguan shum mir pagesat i ben qdo nje jav dhe paguan 16$ per 1k impresion me qen se po paguan mir dhe kompani serioze deshta me ju nimu edhe juve qe edhe ju mem ndimu mu duke u bere pjestar me an te linkun raferal timin '' http://dashboard.twilikes.com/affiliate-publisher?user=b2wNd ''
   
  Fiksohu dhe F.A. pëlqejnë postimin.
 2. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Payment proof ?

  Domain i regjistrum para 6 mujve. Script e gatshme.
  Sja kisha preferu kerkujt me hargju koh :D
   
 3. YNWALiverpool

  YNWALiverpool Anëtar Aktiv

  Postimet:
  209
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  18
  Qysh po thuni tasht a ja vlen a jo haha,
   
 4. rebelisistemit

  rebelisistemit Anëtar i Njohur

  Postimet:
  928
  Pëlqimet:
  78
  Pikë nga trofetë:
  48
  Dhe ky tipi vetem kete post paska
   
 5. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
 6. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  flm bro . kjo qenka si mylikes a po?
   
 7. extraordinario

  extraordinario Anëtar Aktiv

  Postimet:
  166
  Pëlqimet:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Screenshot n'paypal me kto pagesa edhe t'besoj! Perndryshe prap spam :D
   
 8. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  o ti magjup a po menon qe jom nzor met rrejt a qka
   
 9. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  po bro veq qe paguan shum me mir !
   
 10. endritsada

  endritsada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  53
  qoj screenshot t paypalit bro me na jep vullnet neve knej :p
   
 11. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  e provova me ni link meniher ja nisi me mi njehh viists , mirpo spo di sa osht e mire ,
  pasii qe paypal nuk perdori po suksese ti
   
 12. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  A osht nrregull
  [​IMG][​IMG]
   
  Memeti Basri dhe shqipbook pëlqejnë postimin.
 13. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  brawo bro,
  e ksi? qeto pre paypalit qysh muna mi terhek kesh.?
  a mi qit konto bankes?
   
 14. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po po duhesh me lidh me bank edhe me konfirmu me an tni kodit qe tvjen
   
 15. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po nese e lidhi me kart master kard psh te raiffesisen a munem masnej me i terheq bankomat,
  se zero jom me pervoj nga paypal
   
 16. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  po munesh amo mos harro me konfirmu karten npaypal ,nashta ka naj tem posaqme per kit pun :)
   
 17. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  E me twilikes bro , sat fitojshh javem jaw ti dergojn apo ka ni shume t caktume ?
   
 18. endritsada

  endritsada Anëtar Aktiv

  Postimet:
  208
  Pëlqimet:
  47
  Pikë nga trofetë:
  53
  a thu a bon payoneeri me perdor si wire
   
 19. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,100
  Pëlqimet:
  263
  Pikë nga trofetë:
  163
  me siguri qe bon , mirpo me wire 200$ po deshke me duket
   
 20. gashish

  gashish Anëtar Fillestar

  Postimet:
  59
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  20 $ ma pak jo edhe i mer gjdo t'hane pa problem !
   

Shpërndaje faqen

Loading...