1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

|PËR SHITJE|Lista me email nga Kosova

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga RegShqip, 24 Nëntor 2019.

1. RegShqip

RegShqip Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    6
    Pikë nga trofetë:
    23
    Pershendetje,
    Kam nje liste me email me gjithsej 521 cope.
    Te gjitha jane nga Kosova kurse sipas kerkeses mund ta shtoj nr e tyre vazhdimisht.

Kush eshte i interesuar t'i blej, mund te kontaktoj ketu ne teme pastaj per te vazhduar me hapat e tjere.

2. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,543
    Pëlqimet:
    633
    Pikë nga trofetë:
    243
    Nuk funksionon shteti se normal kta qe shesin informata personale te dikujt ateher duhet me i denu.

3. F.Ndrecaj

F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

Postimet:
    268
    Pëlqimet:
    115
    Pikë nga trofetë:
    68
    Bash, un para 1 viti jam regjistru me ni forum, tash vazhdimisht mvin email prej lloj lloj webfaqeve, dmth email i im eshte shperndar dhe po bejn spam vazhdimisht.

Gjithashtu un personalisht nuk do kisha lejuar nje treg te till ne forum.

4. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,543
    Pëlqimet:
    633
    Pikë nga trofetë:
    243
    Un jam i informum nga kto gjera dhe nuk bi pre e mashtrimev qe tentojn me i bo permes email poashtu edhe permes numrit telefonit.
    Po dashta me cek se un njoh persona varfer qe i kan thirr ne telefon per ''oferta marramendse" qe kinse ky personi osht zgjedh si fitues per me i ble ato produkte qe kinse kan pas qmimin 200 euro po jan ne zbritje per 50 euro, dhe ata persona kan ra pre e ktij mashtrimi i kan ble, dhe kur kan marr produktin e kan pa qe ndoshta nuk vlen as 10 euro.
    Per ket arsye qe mundet me u keqperdor numri apo email apo edhe info tjera personale ateher duhet me u ndjek nga ligji ashper.

5. RexhepS

RexhepS Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,373
    Pëlqimet:
    390
    Pikë nga trofetë:
    138
    Per mendimin tim edhe sja vlen mu merr me kit pun edhe nuk ka fitime sepse dihet qe ska sen prej spamit ne kosove apo shqiperi por edhe per arsye qe e ka cek antari me larte dhe keto lloj temash qe jane ne deme te shqiptarve i kisha ndalu ne forum pa keqkuptime

6. RegShqip

RegShqip Anëtar

Postimet:
    41
    Pëlqimet:
    6
    Pikë nga trofetë:
    23
    Nuk ka asgje te rrezikshme ktu, nese si pelqen ja bon unsubscribe edhe u kry. Ne te gjith boten perdoren mjete te ndryshme te reklamimit, si dhe kudo i ke me pagese nese don lista te gatshme me email.

Une po flas per reklamim 100% ne rregull per ata qe shesin produkte etj, e per ata qe keqperdorin emaila per tjera gjera edhe une jam kunder tyre.

Ne gmail edhe prej kampanjave te marketingut nga e gjith bota te vijn ne email dashte ti apo jo sepse eshte me google ads, kshtu qe kush eshte i interesuar e blen e kush jo nuk ju kisha sugjeru me humb kohe vec per shkrime negative.

Respekt,

7. DardanDaci

DardanDaci Anëtar i Njohur

Postimet:
    918
    Pëlqimet:
    628
    Pikë nga trofetë:
    173
    Qfar qmimi per kuriozitet ?

8. phoenix

phoenix Anëtar Legjendë

Postimet:
    2,543
    Pëlqimet:
    633
    Pikë nga trofetë:
    243
    Qysh me u bo unsubscribe kur nfakt ti nuk je bo subscribe tka bo dikush tjeter? :D Ktu eshte problemi.

bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...