1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

|PËR SHITJE|Lista me email nga Kosova

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga RegShqip, 24 Nëntor 2019.

 1. RegShqip

  RegShqip Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Pershendetje,
  Kam nje liste me email me gjithsej 521 cope.
  Te gjitha jane nga Kosova kurse sipas kerkeses mund ta shtoj nr e tyre vazhdimisht.

  Kush eshte i interesuar t'i blej, mund te kontaktoj ketu ne teme pastaj per te vazhduar me hapat e tjere.
   
 2. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Nuk funksionon shteti se normal kta qe shesin informata personale te dikujt ateher duhet me i denu.
   
 3. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  268
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Bash, un para 1 viti jam regjistru me ni forum, tash vazhdimisht mvin email prej lloj lloj webfaqeve, dmth email i im eshte shperndar dhe po bejn spam vazhdimisht.

  Gjithashtu un personalisht nuk do kisha lejuar nje treg te till ne forum.
   
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Un jam i informum nga kto gjera dhe nuk bi pre e mashtrimev qe tentojn me i bo permes email poashtu edhe permes numrit telefonit.
  Po dashta me cek se un njoh persona varfer qe i kan thirr ne telefon per ''oferta marramendse" qe kinse ky personi osht zgjedh si fitues per me i ble ato produkte qe kinse kan pas qmimin 200 euro po jan ne zbritje per 50 euro, dhe ata persona kan ra pre e ktij mashtrimi i kan ble, dhe kur kan marr produktin e kan pa qe ndoshta nuk vlen as 10 euro.
  Per ket arsye qe mundet me u keqperdor numri apo email apo edhe info tjera personale ateher duhet me u ndjek nga ligji ashper.
   
 5. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
  Per mendimin tim edhe sja vlen mu merr me kit pun edhe nuk ka fitime sepse dihet qe ska sen prej spamit ne kosove apo shqiperi por edhe per arsye qe e ka cek antari me larte dhe keto lloj temash qe jane ne deme te shqiptarve i kisha ndalu ne forum pa keqkuptime
   
 6. RegShqip

  RegShqip Anëtar

  Postimet:
  41
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  23
  Nuk ka asgje te rrezikshme ktu, nese si pelqen ja bon unsubscribe edhe u kry. Ne te gjith boten perdoren mjete te ndryshme te reklamimit, si dhe kudo i ke me pagese nese don lista te gatshme me email.

  Une po flas per reklamim 100% ne rregull per ata qe shesin produkte etj, e per ata qe keqperdorin emaila per tjera gjera edhe une jam kunder tyre.

  Ne gmail edhe prej kampanjave te marketingut nga e gjith bota te vijn ne email dashte ti apo jo sepse eshte me google ads, kshtu qe kush eshte i interesuar e blen e kush jo nuk ju kisha sugjeru me humb kohe vec per shkrime negative.

  Respekt,
   
 7. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar i Njohur

  Postimet:
  918
  Pëlqimet:
  628
  Pikë nga trofetë:
  173
  Qfar qmimi per kuriozitet ?
   
 8. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,543
  Pëlqimet:
  633
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qysh me u bo unsubscribe kur nfakt ti nuk je bo subscribe tka bo dikush tjeter? :D Ktu eshte problemi.
   
  bofy pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...