1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[OS] vs INPACT

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga petriti11, 3 Gusht 2012.

 1. petriti11

  petriti11 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  457
  Pëlqimet:
  11
  Pikë nga trofetë:
  38
  [OS] vs INPACT


  lojtart e [OS]

  [OS] ~ Dangg3R.
  [OS] ~ King E.TrippBabz. +18
  [OS] ~ SK|SPAWN
  [OS] ~ foresTw0w
  [OS] ~ W4sp.

  Lojtart e INPACT

  INPACT # VALI CORLEONE
  INPACT # BACI
  INPACT # LATINHO
  INPACT # bro[W]N.
  INPACT # insect


  serveri: Høtla Online Tøurment # ™
  ip:193.192.59.209
  port: 27017
  ping:15/20

  Loja Luhet ne ORA 1:20 te mbremjes më datën: 03/08/2012
   

Shpërndaje faqen

Loading...