1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Optical Flares [pack] by -shefikk

Tema tek 'Resurse për Dizajn' e hapur nga sHik'zZ!., 11 Shtator 2012.

 1. sHik'zZ!.

  sHik'zZ!. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  318
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  33
 2. RAPh

  RAPh Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,153
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  68
  Thanks :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...