1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Onlne Soccer Manager

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga LuMizZ, 30 Mars 2020.

 1. LuMizZ

  LuMizZ Anëtar

  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pershendetje !

  Shpresoj mos tjem jasht rregullores !

  Si munde te gjej : Online soccer manaher {unlimited Money) .APK[​IMG]
   
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,324
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  Nese eshte me pagese dhe e do falas, je kunder rregullores.
   
  LuMizZ pëlqen postimin.
 3. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  135
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
  Kjo loje eshte veq online :)
   
  LuMizZ pëlqen postimin.
 4. lumz

  lumz Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,692
  Pëlqimet:
  60
  Pikë nga trofetë:
  93
  kete loj e luaj qe 11 vite eshte online nuk ka opcione ne ate qe po e kerkon ti.
   
  LuMizZ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...