1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

OnlineEDU Channel ne Youtube

Tema tek 'Video Mësime' e hapur nga aquilam1, 5 Gusht 2018.

1. aquilam1

aquilam1 Anëtar

Postimet:
    2
    Pëlqimet:
    5
    Pikë nga trofetë:
    3
    Pershendetje,

Sedi a eshte ne threadin e duhur kjo nqs jo me korigjoni. Jam antar i rri ne forum e kam pare disa her po skam qen antar kurr. Me pelqejti shum forumi edhe sedi pse sjom antarsu prej perpara xD.

Un jam 3D artist dmth mirem me 3D, gjithashtu di edhe Graphic Design edhe diqka prej programimit. Pom dhem shum kur po e shof rinin shqiptare qe skan shum dije ne lidhje me teknologjit. Programimi osht ardhmeria edhe neve na nevojiten kuadra tforta ne IT.

Kam 1 ide me e hap 1 Channel nYoutube (fillimisht) per mesime online me dhene tutoriala edhe diskutime ne tema te ndryshme ne gjuhen shqipe. Ideja fillimisht eshte joprofitabile dhe qellimi eshte sa ma shum ta ndihmojm rinin shqiptare. Deshta me e dit sa do te ket te Interesuar qe do tkishin ndihmu edhe a ja kish vlejt me e bo 1 ksi channeli?

Faleminderit me respekt,
    Aquilam1

DailyTeCh, Alkeo, Donart dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
  2. Alkeo

Alkeo Anëtar Aktiv

Postimet:
    355
    Pëlqimet:
    100
    Pikë nga trofetë:
    53
    Mendimi im personal...Wraste of time ai qe do te mesoje e gjen shum lehte neper faqe te ndryshme...+nuk ka per tpas interes :/

3. reflect1

reflect1 Anëtar Aktiv

Postimet:
    219
    Pëlqimet:
    40
    Pikë nga trofetë:
    28
    Besoj edhe une qe sko me pas interesim po ka edhe qe nuk munen me msu ne faqe tjera per shkak te gjuhes angleze e per kete shkak nevoitet mu hap ni kanal i tille.
    +1 prej meje nese ki koh me punu.

Alkeo pëlqen postimin.
  4. DailyTeCh

DailyTeCh Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,393
    Pëlqimet:
    151
    Pikë nga trofetë:
    83
    Provoe pse jo .

Shpërndaje faqen