1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Online Shopping problem

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga HardWorker, 17 Korrik 2019.

1. HardWorker

HardWorker Anëtar Aktiv

Postimet:
    195
    Pëlqimet:
    30
    Pikë nga trofetë:
    53
    Pershendetje, kam nje web faqe dhe ne at web faqe dua qe produktet e mia ti shes online mirpo procedura e parave nuk e kam te qarte. Sipas asaj qe deri tash kam hulumtu, ne qofse dua qe klient e blen nje produktin tim dhe ato para te shkojn ne llogarin time bankare, duhet qe te ket nje ndermjetsues, si psh Paypal.

Mua me intereson se Paypal per ket ndermjetsim sa perqind mer nga shuma e pageses, poashtu edhe banka sa perqind mer nga kjo shume.

Ju lutem te me pergjigjeni, urgjentisht e kam ket pyetje

2. GameOver

GameOver Anëtar i Njohur

Postimet:
    562
    Pëlqimet:
    209
    Pikë nga trofetë:
    73
    Sa e di une paypal fees per online shopping pra ti nese ki 1 store online osht 2.9% per gjdo transaksion , e sa i perket bankes duhet me pyt banken te cilen e ki.

Mr.Gh0$T pëlqen postimin.
  3. Kos155

Kos155 Anëtar

Postimet:
    37
    Pëlqimet:
    1
    Pikë nga trofetë:
    8
    nese ke deshir gjdo fillim muaji 1-3 eshte pa pages "auto withdraw" po nese ke deshir me dergu para kohe eshte 5$ fees.

Shpërndaje faqen

Loading...