1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Online mining ne serverat qe meren me qera online

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga Aldi1234, 8 Janar 2022.

Tags:
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Aldi1234

  Aldi1234 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje si jeni. po shikoj kto faqet qe paguan serverat e tjer qe te bojn mining.dmth qe blen energjin elektrike. E ka provuar ndonji per naj faqe serioze ( nuk jam shum i qart te kjo se tani po e shikoj) psh kjo
  EDITUAR NGA STAFI!
  Dmth dua te di per naj faqe qe esht me serioze se me duken shum te besueshme
   
  Last edited by a moderator: 11 Janar 2022
 2. Grenzoo

  Grenzoo Anëtar Fillestar

  Postimet:
  85
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Keto jan skema mashtrimi ne fillim paguajn shuma te vogla deri sa zhduken me pas pa lajmeru sa me von rregjistrohesh me shume rrezik ke. Nese ke qellime per investim ne mining shiko per paisje fizike ose investim direkt ne kripti tani qe cmimet kane rene eshte nje mundesi e mire
   
  boom3rang, Aldi1234 dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 3. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  163
  Edhe une kam pas dashur te hap nje teme te tille sepse jam kurioz ta provoj
  Po mund te jet nji scam o vlla po se besoj qe jan tgjitha scam
   
  Last edited by a moderator: 11 Janar 2022
 4. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,232
  Pëlqimet:
  1,177
  Pikë nga trofetë:
  343
  nese nuk eshte scam ku eshte fitimi i tyre?
   
 5. Alkeo

  Alkeo Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,055
  Pëlqimet:
  453
  Pikë nga trofetë:
  163
  Nje mendim qe kam esht qe fitimi i tyre esht risku, ta marrim shembull kshu. Bankat pse japin kredi me psh 5% interes ku mund shum mir ti investojn ato para ne sp500 dhe te marrin 10%, po esht rrisku ne mes sepse ka vite qe sp500 mund te mos levizi fare ose mund te bjeri (si ne 2008) dhe kjo esht nje nga arsyet qe dua ta besoj po nuk e di...
   
 6. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,516
  Pëlqimet:
  2,123
  Pikë nga trofetë:
  448
  Eshte mashtrim, tema mbyllet, mos postoni te tilla faqe te dyshimta!
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...