1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

OneCoin

Tema tek 'Valutat Tjera Virtuale' e hapur nga DEVILAL, 26 Qershor 2019.

 1. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje,
  desha me pyt se mos din dikush ma shum per ket valut OneCoin
  dhe a ka mundsi me shit pra me dollar ose euro
   
 2. Bushido King

  Bushido King Anëtar i Njohur

  Postimet:
  515
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  63
  Kjo ka qene nje Ponzi coin , mashtrim para disa viteve ,rri larg saj mos hin ma anej :p
   
 3. DEVILAL

  DEVILAL Anëtar Fillestar

  Postimet:
  54
  Pëlqimet:
  45
  Pikë nga trofetë:
  28
  nfakt un skom lidhje hiq me kto po mpyti dikush se a munet mej shit e kshtu
   

Shpërndaje faqen

Loading...