1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

OMEGA Group ofron Designe Free per 5 antaret e pare te Forumit ITShqip.

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga AVM Digital, 27 Shtator 2017.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  DarKr0x pëlqen postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,465
  Pëlqimet:
  1,095
  Pikë nga trofetë:
  358
  Do te dergoj nje PM.
   
 3. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Shumë bukur. U plotësua nr? Apo ka edhe ndonjë?
   
 4. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Jane Edhe 2 Vende :)
   
 5. Hekuran

  Hekuran Anëtar Fillestar

  Postimet:
  83
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
  Allo, e bona llajk :p
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 6. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,813
  Pëlqimet:
  1,001
  Pikë nga trofetë:
  343
  Ka mundësi një desinge?
   
 7. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  Kush Deshiron Designe ne PM ose Inbox ne fanpage
   
 8. BurimBushi

  BurimBushi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  341
  Pëlqimet:
  70
  Pikë nga trofetë:
  53
  Tshkrujta pm.
   
 9. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,465
  Pëlqimet:
  1,095
  Pikë nga trofetë:
  358
  AVM Digital pëlqen postimin.
 10. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  481
  Pëlqimet:
  239
  Pikë nga trofetë:
  53
  TE falenderoj Ty :)
   

Shpërndaje faqen

Loading...