1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Old Facebook Accounts

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga genni, 25 Janar 2019.

 1. genni

  genni Anëtar

  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
  Deshta me ba nji pyetje?
  Pse po kerkihen aq shim kto old fb acc per si kthyer ne faqe apo ndonje arsye tjeter??
   
 2. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Sepse me old account mundesh me postu linka e sene ma shum edhe nuk tkap blloki kurse me new account me 1 postim ta bllokon per 1-2 jav mos me postu kjo osht nje nder arsyet
   
 3. joBs

  joBs Anëtar

  Postimet:
  20
  Pëlqimet:
  9
  Pikë nga trofetë:
  3
  Sa Vite Duhet Me Qen Old Acc Per Ket Qe Po Thua Ty ?
   
 4. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,397
  Pëlqimet:
  393
  Pikë nga trofetë:
  138
  Nuk e di saktsisht amo 5 vite e ma shum mu perveti mkan kry pun shum
   
 5. Uskana12

  Uskana12 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  70
  Pëlqimet:
  10
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kam pass old fb prej 2011-12 po sa kam postu n ndonje grup ma bo disable nuk e di ose ndonje ip asht te lista zez nese mundet te me ndihmoj dikush jeni te mirseardhur
   
 6. -K-M-

  -K-M- Anëtar Aktiv

  Postimet:
  237
  Pëlqimet:
  32
  Pikë nga trofetë:
  38
  Ska lidhje a eshte old acc krejt ka lidhje a eshte ne good standing!

  Perndryshe edhe old acc bohen shum leht suspend!
   

Shpërndaje faqen

Loading...