1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofroj trafik ne Facebook

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga sbislimi, 29 Korrik 2020.

 1. sbislimi

  sbislimi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Pershendetje, kam nje faqe ne Facebook me 77k followers dhe ofroj trafikun, kush eshte i interesuar DM
   
 2. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  Cfar fansash ?
   
 3. sbislimi

  sbislimi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  70% shqipetar tjeret nga vende te ndryshme te europes
   
  NANO pëlqen postimin.
 4. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  453
  Pëlqimet:
  163
  Pikë nga trofetë:
  53
  A ma qon faqen n privat ta shoh edhe flasim
   
 5. sbislimi

  sbislimi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ta dergova linkun ne mesazh
   
 6. Xhimi Prishtine

  Xhimi Prishtine Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqimet:
  28
  Pikë nga trofetë:
  28
  Link?
   
 7. sbislimi

  sbislimi Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ta dergova linkun ne mesazh
   

Shpërndaje faqen

Loading...