1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofroj Logo Me pages minimale ne paypal

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 31 Gusht 2020.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ofroj logo me pagesa minimale ne paypal aq sa per te vlersuar kohen qe do harxhoj me krijimin e Logos.
  Per me shume kontaktoni PM
   
  miraxh, boni dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.
 2. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  2,322
  Pëlqimet:
  783
  Pikë nga trofetë:
  343
  Bravo per punen, bene vertete nje pune fantastike.
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  456
  Pëlqimet:
  207
  Pikë nga trofetë:
  53
  Poshnjari pëlqen postimin.
 4. armend zeqiri

  armend zeqiri Anëtar Aktiv

  Postimet:
  335
  Pëlqimet:
  125
  Pikë nga trofetë:
  68
  Pershendetje @AVM Digital te kam shkruar per nje logo tek nje teme tjeter ku i ofrojshe falas, mund te ma thuash cmimin sa kushton, ne pm i ke te dhenat cfar me nevoitet, faleminderit.
   
  AVM Digital pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...