1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofroj Logo - Designe FREE Per cdo Antar (Cover Profil LogoWEBI)

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 11 Shkurt 2017.

 1. Emi mer

  Emi mer Anëtar Aktiv

  Postimet:
  345
  Pëlqimet:
  92
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ma bo dhe mua nje logo
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 2. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  718
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  thanks man,
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Universal pëlqen postimin.
 4. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  pom pelqen shum , faliminderit
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 5. Atdhe Mujaj

  Atdhe Mujaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  90
  Pëlqimet:
  6
  Pikë nga trofetë:
  18
  Ne qofte se vlen ende a mundesh edhe mu ?!
   
 6. Kryefaqja

  Kryefaqja Anëtar Aktiv

  Postimet:
  202
  Pëlqimet:
  37
  Pikë nga trofetë:
  28
  A bene nje edhe per mu :)
   
 7. Tym1Graff

  Tym1Graff Anëtar

  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  A ben edhe nje per mua te lutem. te dhenat i ke ne PM.
   
 8. @Alvi

  @Alvi Anëtar i Njohur

  Postimet:
  658
  Pëlqimet:
  173
  Pikë nga trofetë:
  88
  O djema tema eshte hapur para nje viti, e vlefshme vetem per 1 jave,
  Ca beni poste kot me kot ne tema te vjetra.
   
  Alkeo pëlqen postimin.
 9. LabinotH

  LabinotH Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Mundesh te ma rregullosh edhe mua nje llogo
   
 10. Poshnjari

  Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  3,323
  Pëlqimet:
  1,210
  Pikë nga trofetë:
  343
  A e shikon postimin a pare a jo? Ka një vit qe eshte bërë dhe oferta ka qene vetem per nje jave
   

Shpërndaje faqen

Loading...