1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofroj Logo - Designe FREE Per cdo Antar (Cover Profil LogoWEBI)

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 11 Shkurt 2017.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ofroj Logo - Designe Per cdo Antar (Cover Profil LogoWEBI) Daten e marrjes te dizajnit e merrni sipas listes qe do bej une... Oferta Vlen vetem 1 Jave (Radhitja sipas Komenteve) Go GO
  Kontaktoni ne PM per mshum.
   
  Mike, ceo, Emi mer dhe 3 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,749
  Pëlqimet:
  313
  Pikë nga trofetë:
  213
  :) un e dua i pari meqe te dergova dhe pm/.

  flm per oferten.
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 3. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  me patjeter vlla hyr pm
   
  immortal.boy pëlqen postimin.
 4. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Edhe un 1 po ti dergoj detajet n pm, Flm shum :)
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 5. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Po vella Pa Merak :)
   
  ervisivv pëlqen postimin.
 6. Edm0nd

  Edm0nd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  433
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  edhe mua me duhet 1-2 nese nuk e keni problem!
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 7. ahysenaj

  ahysenaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  142
  Pëlqimet:
  31
  Pikë nga trofetë:
  38
  Mua sma ke ber ende autoreklamen.

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 8. Albcrypto

  Albcrypto Anëtar Aktiv

  Postimet:
  159
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  58
  Une nuk dua asnje Design por thjesht komentova per te te pershendetur per inisiativen qe po merr! Bravo!
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 9. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Vlla Kam Ber Pauzz tash dhe ty ta bej Kontaktom dhe niher ne PM per te dhenat
   
 10. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Go PM
   
 11. abracadabra

  abracadabra Anëtar Aktiv

  Postimet:
  152
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe une do doja 1 vlla
   
 12. Artin J.

  Artin J. Anëtar Aktiv

  Postimet:
  129
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  28
  Edhe mua 1 nese mundesh te dhenat i ke ne pm
   
 13. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje te Gjitheve ju njoftoj se do dizajnoj vtm dizajne qe personave ju ben pun si fanpage Cover Logo dhe jo pr servera CS
   
 14. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  695
  Pëlqimet:
  286
  Pikë nga trofetë:
  108
  Thjesht te lumt per ket iniciativ @Ethnic Albania vazhdo keshtu vlla . !!
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 15. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Omerr Faleminderit Vella si gjithmon ne ndihm per gjithcka ;)
   
  Omerr pëlqen postimin.
 16. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Dizajni i Antarit @ahysenaj ka perfunduar : [​IMG]
  Vazhdojme me Tej
   
  ahysenaj pëlqen postimin.
 17. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar i Njohur

  Postimet:
  554
  Pëlqimet:
  117
  Pikë nga trofetë:
  88
  Nese mundesh vlla ma bon ni foto profili ta vendosi ktu ne forum me emrin iboanonymous , flm
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 18. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,662
  Pëlqimet:
  735
  Pikë nga trofetë:
  243
  Brenda nje kohe shum te shkurt ma rregulloi logon qe e premtoi dhe tash ma dergoj, Shum mpelqeu nuk e prita se e bon aq thjesht aq mir.
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 19. ervisivv

  ervisivv Anëtar i Njohur

  Postimet:
  718
  Pëlqimet:
  85
  Pikë nga trofetë:
  58
  pershendetje a mundesh me ma rregullu dhe mua nje logo, ??
   
  AVM Digital pëlqen postimin.
 20. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  GO PM ;)
   
  ervisivv pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...