1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofroj Logo DESIGN per vetem 2.99$

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga AVM Digital, 18 Shtator 2018.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  486
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  53
  Ofroj Logo Design per 2.99$
  Banner Design per 10$
  Cover & Profi Picture 5$ te dyja
  Etc

  Kto Jane ofertat e mija per Forumin ITSHQIP :) Ju Faleminderit !
   
  igliramaj dhe ﴾.﴿ pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...