1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë Ofroj Email .edu

Tema tek 'Oferta dhe vende të lira pune' e hapur nga miraxh, 2 Shtator 2020.

Tags:
 1. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  Pershendetje!

  Kam nje email .edu edhe kam vendos me e dhen FREE!

  *Kush komenton i pari e merr
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 2. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,950
  Pëlqimet:
  1,365
  Pikë nga trofetë:
  243
  :smiley:
   
  Last edited: 2 Shtator 2020
  miraxh pëlqen postimin.
 3. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  Me shkruaj ne PM se une nuk mundem
   
  ﴾.﴿ pëlqen postimin.
 4. G3a

  G3a Anëtar

  Postimet:
  4
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  3
  Ka dhe per mua ?
   
 5. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  vetem 1 ishte
   
 6. Bilal

  Bilal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Kurioz jam. Per cfare hyn ne pune emaili .edu?
   
 7. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  mund te marresh disa gjera free trial ne internet sepse emaili .edu tregon qe je student
   
 8. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,950
  Pëlqimet:
  1,365
  Pikë nga trofetë:
  243
  psh.

  Code:
  https://education.github.com/
   
  miraxh dhe Bilal pëlqejnë postimin.
 9. Bilal

  Bilal Anëtar Fillestar

  Postimet:
  63
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit
   
 10. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  639
  Pëlqimet:
  127
  Pikë nga trofetë:
  73
  po gjeta prap email .edu do e jap FREE perseri
   
  Bilal pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...