1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ofroj] DESIGN Falas

Tema tek '2D & 3D' e hapur nga miraxh, 17 Nëntor 2022.

 1. boom3rang

  boom3rang Ninja Staff Member Administrator

  Postimet:
  4,519
  Pëlqimet:
  2,127
  Pikë nga trofetë:
  448
  Pse pritet ju logo profesionale per free? :D haha, qe ne fillim e kishte cekur qe eshte ne fazen e mesimit, dhe me behet qejfi, sepse ne kete menyre fiton pervoje qofte edhe nese kopjon logo/ide punim nga te tjeret. Te gjith ne ne fillimet e tona kemi kopjuar, prandaj vazhdo vetem ;)

  Me rendesi qe ju jep PSD, mund ta ndryshoni, dikush edhe kete nuk mund ta beje.
   
  miraxh pëlqen postimin.
 2. RinoorT

  RinoorT Anëtar

  Postimet:
  30
  Pëlqimet:
  8
  Pikë nga trofetë:
  8
  Po pse ti mendove qe te gjith bejn logot duke vizatuar vetem a
   
 3. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  373
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  43

  shoku im te lutem mund te ma besh dhe mua nje llogo , kam nevoj per te Genta 08 , un kam tekstil G te jet me nje kuror mbi , kurse 0 te jet si nje pull me 2 vrima
   
 4. miraxh

  miraxh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  932
  Pëlqimet:
  241
  Pikë nga trofetë:
  73
  ke dyqan per bluza dhe hoodie?
   
 5. gento

  gento Anëtar Aktiv

  Postimet:
  373
  Pëlqimet:
  36
  Pikë nga trofetë:
  43
  po kam dyqan bluza , metrazh materiale
   

Shpërndaje faqen

Loading...