1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofroj 3 Designe Falas (Fillim 2018)

Tema tek 'Punimet Tuaja' e hapur nga AVM Digital, 5 Janar 2018.

 1. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Si Fillimi i Vitit 2018 Ofroj 3 Designe Falas Si (Logo & Facebook Cover & Facebook Profil & Poster )
  3 Komentet e Para perfitojne :)
   
 2. G4SHI

  G4SHI Anëtar Aktiv

  Postimet:
  249
  Pëlqimet:
  59
  Pikë nga trofetë:
  53
  Faleminderit :)
   
 3. Unnamed83

  Unnamed83 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  193
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Faleminderit
   
 4. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Mund Te shkruani Te dhenat Ktu ose Ne PM :)
   
 5. enneaa

  enneaa Anëtar Aktiv

  Postimet:
  436
  Pëlqimet:
  166
  Pikë nga trofetë:
  53
  Thank You
   
 6. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  [​IMG]
  Desgine i Pare i Perfunduar :) @G4SHI
   
 7. Universal

  Universal Anëtar Aktiv

  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53
  A ekziston me oferta ?
   
 8. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
 9. OmeRfrom02

  OmeRfrom02 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  245
  Pëlqimet:
  49
  Pikë nga trofetë:
  38
  a munesh edhe mu 1 fb cover?
   
 10. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  A mundesh 1 fb cover ??
   
 11. Pitkini

  Pitkini Anëtar

  Postimet:
  46
  Pëlqimet:
  26
  Pikë nga trofetë:
  8
  Pas dy vjetësh.
   
 12. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  Nese jeni te interesuar dicka rreth biznesit tuaj mund tja u bej Free por jo me kerku dizajne kot per deshiren tuaj
   
  F.Ndrecaj pëlqen postimin.
 13. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  PREZANTIM LOGO PER ANTARIN @F.Ndrecaj dhe Biznesin e tij FitPOS

  LOGO KONCEPT : [​IMG]
  PROFIL :
  [​IMG]

  WEB LOGO:
  [​IMG]
   
  VDesign dhe F.Ndrecaj pëlqejnë postimin.
 14. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Aktiv

  Postimet:
  271
  Pëlqimet:
  115
  Pikë nga trofetë:
  68
  Faleminderit shumë @Ethnic Albania , vertetme pelqeu. Best designer ever.
   
 15. Fitahh

  Fitahh Anëtar Aktiv

  Postimet:
  130
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
  Po , edhe ??

  Ethnic te kam shkru ne dm.
   
 16. AVM Digital

  AVM Digital Anëtar Aktiv

  Postimet:
  432
  Pëlqimet:
  181
  Pikë nga trofetë:
  53
  @Fitahh bro kam cek qe mund te bej vetem per Bizneset logo ose per naj web, Platform jo per Youtube Channel bro gjithsesi ma co 1her ta shof dhe te them
   

Shpërndaje faqen

Loading...