1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Office 365 5000 Accounts falas.

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga Jãşhť'Sşeriĕ, 28 Maj 2020.

 1. Jãşhť'Sşeriĕ

  Jãşhť'Sşeriĕ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,691
  Pëlqimet:
  530
  Pikë nga trofetë:
  208
  Prsh

  https://sickimg.com/image/GGVv

  Per antart e itshqip dhe ata qe na lexojn japim falas account per student tek office.com qe perfshin kto applikacione
  https://sickimg.com/image/GsJ7 edhe te tjera plus onedrive unlimited + email.

  zgjidhni vetem 1 username dhe ma dergoni n`PM.

  Accountat skadojn mbas rreth 9 muajve : Expires February 25, 2021
   
  boom3rang, Fannol Gashi, shqipbook dhe 5 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Ide e mirë, për ata që nuk kan njohuri për Microsoft Teams.
  Përshëndetje.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...