1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Pyetje Oferte per website

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga albani99, 22 Mars 2021.

 1. albani99

  albani99 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  426
  Pëlqimet:
  77
  Pikë nga trofetë:
  53
  Pershendetje kejtve,, a muni me me informu cila eshte forma me e mire me wordpress , php me nise kete website jashta pikes 2 .

  1. Website - Restaurant Ushqimore deri 15 produkte
  2. Aplikacione per emrin e produktit per android dhe ios
  3.Login Admini, userat (mundesia promo code)

  Pagesa permes kartelave bankare dhe zbritje ne forme kuponi

  4. scan code (bard code) permes ketij codi me hy direkte ne faqe
   
 2. manutd

  manutd Anëtar Aktiv

  Postimet:
  132
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  18
  Pershendetje Alban,
  Per te krijuar nje website sic e ke cekur me larte duhet te kesh njohuri te mira, edhe nese te spjegohet ketu mundesh me has ne veshtiresi.
  * Te sygjeroj te kerkosh nje qmim nga ndonje antar ne forum ose ndonje kompani qe operon me keto produkte.
   
 3. D3LL4

  D3LL4 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  381
  Pëlqimet:
  94
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prestashop i ka kto qka i permende krejt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...