1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Oferta e Gushtit - DEDI.AL

Tema tek 'Ueb Hosting dhe Domaine' e hapur nga DardanDaci, 29 Gusht 2021.

 1. DardanDaci

  DardanDaci Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,180
  Pëlqimet:
  874
  Pikë nga trofetë:
  193
  Shpresoj te jeni mire te gjithe

  Po bej 2 super oferta per kete muaj stoku i limituar.
  -----------------------------------------------------------------------

  Shared Hosting €7.00EUR/yr

  Unlimited Space
  Unlimited Traffic
  Addon Domains 5
  Unlimited Emails
  Unlimited Databases
  Free SSL Certificates
  DDoS Protection
  2 GB LIVE RAM
  cPanel Control Panel
  OVH Datacenter (France)
  Porosit: https://my.dedi.al/cart.php?a=add&pid=108

  Windows Special VPS
  Mujore 10.00€
  Vjetore 60.00€ / 50% Zbritje

  2 vCore CPU
  4 GB RAM
  40 GB SSD
  1 IPv4 Usable
  200 Mbps Network
  Public Network Port
  Porosit: https://my.dedi.al/cart.php?a=add&pid=107
  -------------------------------------------------------------------------------------------
  Shenim: Ofertat jane promocionale , dhe nuk vlene kthimi i parave.
  Kushtet e perdorimit: https://dedi.al/terms-condition.html
  Privatesia dhe Polica: https://dedi.al/privacy-policy.html
  Tiketat e Suportit: https://my.dedi.al/submitticket.php
   
  Mr.Gh0$T dhe Poshnjari pëlqejnë postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...