1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[OFERT] Ofroj Steam per Counter Strike

Tema tek 'Counter Strike' e hapur nga EIOP, 29 Shtator 2014.

 1. EIOP

  EIOP Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Ofroj Steam Global Offensive per Counter Strike por ne shkembim me ndonje fanpage per me shume info kontaktoni ne PM. Ju faleminderit!
   
  Last edited: 30 Shtator 2014

Shpërndaje faqen

Loading...