1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Diskutim Ofert Bashpunimi ne YouTube Videos!

Tema tek 'Të Ndryshme' e hapur nga oxkos Webmaster, 18 Nëntor 2018.

 1. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  Prsh, t'gjitheve.
  Kerkojm bashkpunim per krijimin e Videove me ''Receta Gatimi'' ne Shqip. Kemi YouTube Channel me Receta Gatimi dhe nese deshironi Bashkpunim me ne ateher me Kontaktoni.
  Ne paguajm ne shume mnyra, Nepermes Bankes,Paypal,MoneyGram.
  Siq edhe permenda kemi YouTube Channel dhe Fitojm nga Reklamat ne YoTube ne ndajm fitimet 60/40 pra 60% per ju 40% per ne.
  Cfare duhen nga ju?
  Te krijoni Videot 100% te jen tuajat ne i ngarkojm ne chanalin youtube gjithmone me lejen tuaj.
  Na duhet mnyra e pageses nga ju qe te paguajm juve ne llogarit simbas deshires.
  NUk bejm manipulime dhe jemi korekt prandaj deshiroj te punoj me dike qe eshte korrekt dhe pa hile.
  Po ashtu ne jem transparent kshtu qe mund te dergojm ditore statistiken drejt nga chaneli yne youtube.
  me Kontaktoni per me teper.
  Pyetjet tuaja jan te mireseardhura dhe do pergjigjemi sa me shpejt qe eshte e mundur.
  Faleminderit.
  Nexhmedin Peci.
   
  fabio94, Klaudioo, DailyTeCh dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. fabio94

  fabio94 Anëtar

  Postimet:
  1
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  prsh Nexhmed ... Videot qe po kerkon a duhet te jene me kualitet te lart ?
   
 3. getrich

  getrich Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,044
  Pëlqimet:
  259
  Pikë nga trofetë:
  163
  Po nese jemi kuzhinjera mund ti bojm vet edhe ti vendosim vet ska kurfar fillozofie , ky so bashkpunim ti veq je tu dasht me fitu tu ndejt .
  Bashkpunim osht kur ti bashk me to e bon krijimin se nje kanal din gjikushi me qel , e tek e fundit me dit me bo receta te mira , shkon te kompanit qe edhe drejt ti mbrojn o vllai .
   
  phoenix pëlqen postimin.
 4. oxkos Webmaster

  oxkos Webmaster Anëtar Aktiv

  Postimet:
  157
  Pëlqimet:
  73
  Pikë nga trofetë:
  38
  prsh , videot te kan nje kualitet OK te pakten kos te jen me kualitet te dobet shume po ashtu une mund ti editoj videot te bej ndryshime qe te duket video me e pelqyer.
   
 5. phoenix

  phoenix Anëtar Legjendë

  Postimet:
  2,549
  Pëlqimet:
  636
  Pikë nga trofetë:
  243
  Qysh paska thon ky fitimin ateher lajmronu te une fitimi per juve 75% per mu 25% :)

  Edhe jo veq ne receta po pa marr parasysh qfar video e boni veq mu kon original e juve ateher e bojm upload dhe fitimin e ndajm ne mnyren qysh e ceka ma nalt.
   

Shpërndaje faqen

Loading...