1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë speciale - biznesi i përsosur online

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 10 Janar 2019 në ora 15:27.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. ose.al

  ose.al Anëtar

  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  3
  Vetem informacione kerkon! Asgje tjeter! Se kuptoj meqe qenka bere i pasur, pse nuk dergon direkt .pdf po kerkon informacione? o_Oo_O
   
 2. immortal.boy

  immortal.boy Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,567
  Pëlqimet:
  260
  Pikë nga trofetë:
  213
 3. x-trem

  x-trem Anëtar

  Postimet:
  10
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  100
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
 5. clusterphys

  clusterphys Anëtar i Njohur

  Postimet:
  647
  Pëlqimet:
  174
  Pikë nga trofetë:
  73
  Qenke bere miljoner, dhe te paska rene kohe ta shperndash metoden ketu. Ishalla je bo dhe spo ben kot interesantin
   
 6. Omerr

  Omerr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  652
  Pëlqimet:
  274
  Pikë nga trofetë:
  108
 7. Erooniti

  Erooniti Anëtar i Njohur

  Postimet:
  954
  Pëlqimet:
  84
  Pikë nga trofetë:
  48
 8. Panther

  Panther Anëtar Aktiv

  Postimet:
  103
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  28
 9. KastriotKoti

  KastriotKoti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  415
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  38
 10. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  33
 11. Aureli AK

  Aureli AK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  100
  Pëlqimet:
  23
  Pikë nga trofetë:
  28
  Besoj se tema do mbyllet
   
 12. F.Ndrecaj

  F.Ndrecaj Anëtar Fillestar

  Postimet:
  86
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  33
  Veq spam o tu bo
   
 13. Armi

  Armi Anëtar Aktiv

  Postimet:
  117
  Pëlqimet:
  12
  Pikë nga trofetë:
  18
 14. Blerim R.

  Blerim R. Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

  Postimet:
  7,219
  Pëlqimet:
  1,226
  Pikë nga trofetë:
  358
  Tema mbyllet, antari eshte perjashtuar.
   
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...