1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Ofertë speciale - biznesi i përsosur online

Tema tek 'Shpenzime dhe Përfitime' e hapur nga Limmy89, 10 Janar 2019.

Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.
 1. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  Si një e-libër direkt për download + free audiobook

  Do t'ju tregoj historinë time - nga braktisja në milionerë në vetëm 14 muaj.
  Mësoni rreth metodave të mia dhe filloni biznesin tuaj të përsosur online.

  VETEM TANI plotësisht FALAS!

  Kush eshte interesum shkruaj ne inbox
   
  KMN pëlqen postimin.
 2. DarKr0x

  DarKr0x Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,450
  Pëlqimet:
  1,081
  Pikë nga trofetë:
  358
  Postoje ktu...
   
 3. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
  e kisha postue me gjith deshir por sdi am lejohet dhe skam deshir te i thy rregullat
   
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,642
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
 5. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  hajt postoje edhe me i thy rregullat ta falin
   
 6. ose.al

  ose.al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  71
  Pëlqimet:
  16
  Pikë nga trofetë:
  23
  Milionere LEKE apo Milione EURO :grin::grin:!

  Gjithsesi mund ta karikosh online tek ndonje hosting e te dergosh linkun ose PDF!
   
 7. M.L

  M.L Anëtar i Njohur

  Postimet:
  780
  Pëlqimet:
  107
  Pikë nga trofetë:
  73
  mund tma dergosh ne pm tlutem ?
   
 8. Limmy89

  Limmy89 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  170
  Pëlqimet:
  29
  Pikë nga trofetë:
  38
   
 9. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,642
  Pëlqimet:
  1,134
  Pikë nga trofetë:
  243
  s'ngeli njeri pa u bere milioner :p
   
  Poshnjari pëlqen postimin.
 10. Arian Al

  Arian Al Anëtar Fillestar

  Postimet:
  69
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  8
 11. shteti

  shteti Anëtar Aktiv

  Postimet:
  113
  Pëlqimet:
  61
  Pikë nga trofetë:
  38
 12. *VLORI*

  *VLORI* Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,093
  Pëlqimet:
  273
  Pikë nga trofetë:
  128
 13. RexhepS

  RexhepS Anëtar me Përvoj

  Postimet:
  1,373
  Pëlqimet:
  390
  Pikë nga trofetë:
  138
 14. Ardonit

  Ardonit Anëtar

  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
  Pm kam nevoj me dit shum
   
 15. LorentK

  LorentK Anëtar Aktiv

  Postimet:
  269
  Pëlqimet:
  75
  Pikë nga trofetë:
  38
 16. NANO

  NANO Anëtar Aktiv

  Postimet:
  440
  Pëlqimet:
  157
  Pikë nga trofetë:
  53
  a e keni shkarku dikush ?
   
 17. Platon OG

  Platon OG Anëtar Aktiv

  Postimet:
  119
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  43
 18. UQK

  UQK Anëtar Fillestar

  Postimet:
  98
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  8
 19. KMN

  KMN Anëtar Aktiv

  Postimet:
  265
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
 20. toniyayo

  toniyayo Anëtar

  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
Statusi i temës:
Temë e mbyllur. Nuk mund të postoni.

Shpërndaje faqen

Loading...