1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

[Ofertë] BitDefender Internet Security 2015 gratis 6 muaj!

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga dr_iton, 21 Dhjetor 2014.

 1. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  BitDefender për festat e fundvitit ka bërë një ofertë promocionale 6 mujore gratis për të gjithë të interesuarit.
  Personalisht e kam testuar dhe funksionon kjo, pra është legale.

  Klikoni në linkun vijues dhe plotësoni fushat, pastaj në e-mailin tuaj do t'ju vij konfimimi.
  BitDefender Internet Security 2015.
  Code:
  http://www.bitdefender.com/media/html/60-second/index.html
  BDIS Promotional.png
  Përshëndetje.
   
  Last edited: 21 Dhjetor 2014
  albion65, ThumperTM, z4x0r dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
 2. Main

  Main Anëtar Aktiv

  Postimet:
  469
  Pëlqimet:
  87
  Pikë nga trofetë:
  28
  Shume oferte e mir edhe une e kam instaluar bitdefender para pak ditesh dmth me kete lisenc 6 mujore dhe jam i knaqur shume.
   
 3. dr_iton

  dr_iton MSc. Inxhinier i Softuerit Staff Member IT Staff

  Postimet:
  1,351
  Pëlqimet:
  376
  Pikë nga trofetë:
  228
  Kush është i interesuar për BitDefender Internet Security 2015, keni promo code për 6 muaj nga dy lidhjet vijuese:
  Code:
  http://www.bitdefender.com/media/html/60-second/index.html
  dhe nga lidhja vijuese:
  Code:
  http://www.bitdefender.com/media/html/adware-removal-tool/
  Përshëndetje.
   
  ﴾.﴿ dhe Main pëlqejnë postimin.
 4. ﴾.﴿

  ﴾.﴿ Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,725
  Pëlqimet:
  1,197
  Pikë nga trofetë:
  243
  Code:
  http://www.bitdefender.com/media/html/iframe/majorgeeks/index.html
   
  dr_iton pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...