1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Objektivi im per 2022 (ONLINE)

Tema tek 'Projektet Tuaja' e hapur nga beyourself, 14 Maj 2022.

1. beyourself

beyourself Anëtar Aktiv

Postimet:
    156
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Pershendetje!
    Objektivi im per vitin 2022 eshte te arrije 300K Followers deri ne fund te vitit ne faqen e Instagramit, e cila ke te beje per Travel. Deri tashi kam arritur 16k, dhe kjo eshte arritur per rreth 1 muaj, nje menaxhim i rregullt i faqes. Audienca kryesisht eshte nga USA. Kete mision po e beje me shum pasion dhe mendoje se gjithcka do te shkoje shum mire. Dhe po mendoja nese do arrija 300K a mund te arrije te fitoje para prej kesaj faqe?

*VLORI* dhe RegShqip pëlqejnë postimin.
  2. RinoorT

RinoorT Anëtar

Postimet:
    30
    Pëlqimet:
    8
    Pikë nga trofetë:
    8
    Pse nuk ja bon nje promo per ca dit objektivin mberrite me heret.. :p

3. Poshnjari

Poshnjari Anëtar Legjendë Staff Member IT Staff

Postimet:
    3,276
    Pëlqimet:
    1,193
    Pikë nga trofetë:
    343
    Suksese me projektin dhe mos u shkurajo shpejte. Me vullnet shume gjera arrihen

perrex dhe beyourself pëlqejnë postimin.
  4. beyourself

beyourself Anëtar Aktiv

Postimet:
    156
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Nuk ia vlen te promovosh ne Instagram shum pak reach, 5$ per cdo dite sjell nga 1k dhe si perfundim vijne a po nuk vijne 2-3 followersa. Me mire follow/unfollow, dhe ads nje here ose dy her ne muaj sa per aktivitet.

5. RegShqip

RegShqip Anëtar Fillestar

Postimet:
    83
    Pëlqimet:
    22
    Pikë nga trofetë:
    23
    @beyourself - a mund te ma tregosh metoden se si ke arritur 16k per 1 muaj?

beyourself pëlqen postimin.
  6. beyourself

beyourself Anëtar Aktiv

Postimet:
    156
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Pershendetje me metoden /Follow/Unfollow. Beje diku deri tek 200+ Following ne dite por nuk i coj 200 per njehere pershembull 20-30 cope ne oren 8 te mengjesit, pastaj ne 10 te mengjesit prap 40-50. E keshtu me rradh, me kte gje mund te dergosh me shume se limiti qe te jep instagrami. Gjithashtu dergesa e FOLLOWING varet se sa i vjeter eshte ai account. Kam krijuar disa media sociale, gjithashtu postoje ne te gjitha Mediat Sociale rregullisht. Postimet jane te vjedhura por Unike, modifikimi i hashtags, location, caption jane perfekte prandaj arrije te kem nje trafik te madhe. Ndaje dicka nga jeta ime ne story, pyes njerezit se si planet e tyre po hecin dhe shume gjera te tjera rreth jetes se tyre dhe jetes time. Beje like dhe komente njerezve qe i kam derguar follow gje qe rezulton ne FOLLOW BACK. Krijoj nje koment te gjate ne te cilin pershkruje profilin e njerezve te cilet kane te bejne per kategorine e faqes time. Nje mesazh i cili permban "Postimi juaj eshte i mrekullueshem, profili juaj eshte shume unike, duhet te vazhdoni keshtu." kete mesazh jau dergoj cdo faqe qe me del perpara. /Mos te harrojme dhe mesazhet ne privat. Gjithashtu si kjo me larte por mesazh i ndryshem. Nuk deshiroj ta bej publike per momentin faqen por qe me vullnet gjithcka arrihet. E gjithe kohe ime eshte e perkushtuar ne kete faqe. Pasi jam i lire. (Mos te harrojme dhe REELS eshte kryesorja qe me sjell ndjekes. Riposto REELSA te cilat jane bere virale, cdo dite kete gje beje.)

Last edited: 17 Maj 2022
    Liridoni, RegShqip, erjoni1 dhe 1 anëtarë tjetër pëlqejnë postimin.
  7. erjoni1

erjoni1 Anëtar Fillestar

Postimet:
    88
    Pëlqimet:
    9
    Pikë nga trofetë:
    33
    Faleminderit per keto info njeri

8. miraxh

miraxh Anëtar i Njohur

Postimet:
    932
    Pëlqimet:
    241
    Pikë nga trofetë:
    73
    fiton nqs hap nje website ne lidhje me travel dhe e lidh me adsense

9. beyourself

beyourself Anëtar Aktiv

Postimet:
    156
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Fokusi im eshte te krijoj nje komunitet te madhe, po mendoje te krijoj dhe nje grup ne telegram me njdekesit qe kam dhe te ndajne foto dhe gjera me njeri-tjetrin aty ne grup. Dhe nga kjo faqe te fitoje duke reklamuar hotele nga e gjithe bota.

10. RegShqip

RegShqip Anëtar Fillestar

Postimet:
    83
    Pëlqimet:
    22
    Pikë nga trofetë:
    23
    Falemnderit @beyourself, suksese me tutje!

11. beyourself

beyourself Anëtar Aktiv

Postimet:
    156
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Faleminderit.

12. Alkeo

Alkeo Anëtar me Përvoj

Postimet:
    1,104
    Pëlqimet:
    485
    Pikë nga trofetë:
    163
    ne 31 dhjetor pres qe te shkruash ktu dhe te thuash qe e arrite qellimin :cool:, suksese

13. RinoorT

RinoorT Anëtar

Postimet:
    30
    Pëlqimet:
    8
    Pikë nga trofetë:
    8
    Edhe ashtu

14. beyourself

beyourself Anëtar Aktiv

Postimet:
    156
    Pëlqimet:
    35
    Pikë nga trofetë:
    28
    Do bej me te miren :) do ju a bej nga nje reklame faqeve tuaja pastaj :p ( me lek domethen) ;)

Alkeo pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen

Loading...