1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

NVIDIA GT 520 Sound

Tema tek 'Drivera' e hapur nga Rafet Maxhuni, 25 Shkurt 2018.

 1. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  Si muj e instaloj zanin kur po e shti kete kartel NVIDIA GT 520 spo kam ma ne pc za pc eshte HP
   
 2. Br3AcKeR-KS

  Br3AcKeR-KS Anëtar i Njohur

  Postimet:
  890
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  48
  nuk esht te kartela, hin ne Bios aty e ban Enable sound sepse HP t anal ne bios.
   
 3. Rafet Maxhuni

  Rafet Maxhuni Anëtar i Njohur

  Postimet:
  662
  Pëlqimet:
  50
  Pikë nga trofetë:
  58
  flm e kam gjet bios ish pas ba desable e tu e kontrollu e pash e bana enable tash po ban
   

Shpërndaje faqen

Loading...